ŽEMĖS AR MOTERS (rež. T. Erbrėderis)

ŽEMĖS AR MOTERS (rež. T. Erbrėderis)

2020 m. rugpjūčio 30 d. 18:00 val. spektaklis “Žemės ar moters” bus rodomas Lietuvos liaudies buities muziejuje, Rumšiškėse (Klojimo teatras). Vaikai iki 7 m. įleidžiami nemokamai.

Po atviru dangumi autentiškoje aplinkoje vyksianti komedija „Žemės ar moters“ (rež. Tomas Erbrėderis) – gaivus vasaros pabaigtuvių akcentas su šeima.

Primename, kad paskutinį mėnesio sekmadienį apsilankymas muziejuje yra nemokamas, todėl kviečiame prieš spektaklį apsilankyti!

Jei spektaklis, į kurį turėjote bilietą yra perkeltas, prašome iki 2020 m. rugsėjo 1 d. užpildyti el. anketą čia arba apie savo pasirinkimą informuoti telefonu 8 (37) 224 064 (I-VII nuo 10:30 val. iki 19 val. Pietų pertrauka 15.30-16 val.).

(Ne)sutikimo dalyvauti perkeltame spektaklyje forma

DĖMESIO! Spektaklio metu žiūrovams, vyresniems nei 6 m. privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

2020 m. birželio 9 d. 18 val. spektaklis ŽEMĖS AR MOTERS  bus perkeliamas į 2020 m. rugsėjo 23 d. 18 val.  Bilietų keitimo ir grąžinimo tvarką rasite: http://dramosteatras.lt/lt/bilietu-grazinimas/

Lietuviškos piršlybos – vienas populiariausių ir komiškiausių papročių, vaizduojamų XX a. pradžios lietuvių literatūroje. „Žemės ar moters“ – J.T. Vaižganto papasakotas anekdotas apie tai, kaip užkietėjęs senbernis žmonos ieškojo. Praktiškam ir neryžtingam jaunikiui iškyla nelengvas galvosūkis, ką pasirinkti – žemę ar moterį? Kaimo žmonių kasdienybė, spalvingi charakteriai, tradicinis liaudiškas humoras, primenantis legendinę Keturakio komediją „Amerika pirtyje“ – tiems, kas pavargo nuo postmodernaus kosmopolitizmo ir pasiilgo tautinės dvasios.

Mažoji scena (5 aukštas).

Po trečio skambučio žiūrovai į salę neįleidžiami.

Daugiau apie spektaklį: http://dramosteatras.lt/lt/spektaklis/zemes-ar-moters/

DAUGIAU