Žiedimo atradimai su Gediminu Šiboniu

Žiedimo atradimai su Gediminu Šiboniu

Keramikos dienos centre AK svečiuose žiedimo virtuozas, garsus Lietuvos keramikas, užsienio parodų dalyvis, LDS narys Gediminas Šibonis.
http://kauno.diena.lt/dienrastis/menas-ir-pramogos/kaunieciai–europos-keramiku-elite-307097
Žinoma, ko išmaniųjų technologijų laikais vertas kažkoks molio puodas? Užtat koks jo gimimo procesas! Kerintis, magiškas. Netgi kažkuo antgamtiškas.
Žiedimas – tai vienas seniausių keramikos formavimo būdų. Pirmosios žiedimo staklės buvo išrastos Tarpupyje (dabartinėje Irako valstybės teritorijoje) apie 3.000 metų prieš Kristų, bet sėkmingai naudojamas iki šių dienų. Šis įrenginys žymiai paspartino molinių dirbinių kūrimo procesą, o naujaisiais žmonijos gyvavimo laikais suformavo atskirą žiestos keramikos technikų, dekoravimo būdų įvairovę. Ne veltui sakoma, kad vazas, puodynes reikia išauginti. Darbo procesas ne mažiau įspūdingas už patį kūrinį. Tokiu darbu nesigėrėti beveik neįmanoma.
Kviečiame susipažinti, praleisti popiete kartu, išbandyti žiedimą – vieną iš seniausių keramikos formavimo būdų, o taip pat įdomiai praleisti laiką, pasisemti naujų kūrybinių idėjų. Keramikas prižadėjo savo pagalbą ieškant žiedimo atradimų.
Laukiami tiek profesionalai, tiek pradedantieji, tiek niekada nebandę žiesti. Su patarimais ir pagalba kiekvienam pavyks nusižiesti savo kūrinį. O gal ir ne vieną.
Dalyvavimui reikalinga registracija (Vietų skaičius labai ribotas)
Paskaita vyks adresu: VDA Kauno fakultetas Muitinės g. 4, Kaunas.
Grupių laikai:
09.30 val. – 12.00val.
13.00 val. – 14.30 val.
15.30 val. – 18.00 val.
el. paštu arba telefonu:
kristina.alsauskiene@gmail.com
tel. 860057124
Kaina asmeniui 18 eu. (profiasionaliomis priemonėmis pasirūpinsime mes, į kainą įskaičiuotas 2-3 darbų degimas)

DAUGIAU