ŽIEMOS INTERMEZZO

ŽIEMOS INTERMEZZO

Gruodžio 22 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE 

ŽIEMOS INTERMEZZO

AKORDEONŲ ORKESTRAS „CONSONA“
Vadovas prof. Ričardas Sviackevičius

Solistai
AGNĖ STANČIKAITĖ, sopranas
RUSLANAS GRIMBOVSKIS, akordeonas

Koncerte dalyvauja
JONAS FILMANAVI
ČIUS, ksilofonas

Koncerto vedėja
Irena Žilinskienė

Programa
R. Galliano, R. Leoncavallo, G. Verdi, J. Strauss, A. Piazzolla,
D. Ellington, G. Hermosa, H. Himenes, J. Peškov, E. Doga, P. Martini, L. Arditi.
 

Akordeonų orkestras  „Consona“ (vad. prof. Ričardas Sviackevičius) – tai kolektyvas, jau  daugiau nei 26 metus išlaikęs vienintelio profesionalaus akordeonų orkestro Lietuvoje ir Baltijos šalyse statusą, o savo aktyvia veikla pelnęs pripažinimą Lietuvoje ir visoje Europoje. Orkestras koncertavo Italijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Vengrijoje, Graikijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ukrainoje, kaimyninėse Latvijoje, Lenkijoje, Estijoje, įrašė kūrinių Lietuvos radijui. Jo repertuarą sudaro klasikinių kūrinių transkripcijos, originalios kompozicijos, pramoginio žanro muzika.

Agnė Stančikaitė koncertuoja solo ir su kameriniais ansambliais ne tik didžiosiose Lietuvos scenose, bet ir  užsienyje. Ji yra dainavusi su Lietuvos kameriniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestrais, dalyvauja įvairiuose meniniuose projektuose. Solistės repertuare vyrauja operos, oratorijos, kantatos ir dainos žanrai. A. Stančikaitė sukūrė daug vaidmenų LNOBT, Kauno ir Klaipėdos muzikiniuose teatruose. 2019 m. nominuota auksiniam scenos kryžiui už Liu vaidmenį G. Puccini operoje „Turandot“.

Ruslanas Grimbovskis – tarptautinių konkursų Vokietijoje, Suomijoje, Belgijoje, Italijoje, Lenkijoje, Serbijoje, Kroatijoje laureatas, įvairių festivalių dalyvis. Yra (Un)Seen trio, pasižyminčio unikaliu muzikiniu stiliumi, narys.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~13:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
– 4-7 metų vaikams bilieto kaina 5 Eur.

DAUGIAU