Žilgsnis į save dailės terapijos metodų pagalba

Žilgsnis į save dailės terapijos metodų pagalba

Jei norite dar geriau pažinti save, mėgstate kūrybinę raišką mielai kviečiame atvykti Jus kovo 20 d. ir 27 d. (du trečiadienius iš eilės) į praktinį – patyriminį – kūrybinį dviejų dalių užsiėmimą „Žilgsnis į save dailės terapijos metodų pagalba”.

Dailės saviraiška ir dailės terapijos metodų taikymas leidžia geriau pažinti savo vidinį pasaulį. Dailės terapijos metodai nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas. Tai – spontaniška kūryba, suteikianti plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis. Šių užsiėmimų metu turime puikią galimybę pamatyti tarsi iš šono mums svarbius dalykus – jie, pavirtę spalvų ir formų simboliais, tampa „pagauti” tarsi nuotraukoje. 

Užsiėmimo laikas: kovo 20 d. ir 27 d. (du trečiadieniai iš eilės), 18 val.
Užsiėmimo trukmė: 3 val.
Užsiėmimo vieta: Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
Vieno užsiėmimo kaina: 40 Lt (į kainą įskaičiuota kava, arbata pertraukų metų bei visos reikiamos dailės priemonės). Mokant iš karto už du užsiėmimus, vieno užsiėmimo kaina: 35 Lt (70 Lt – du užsiėmimai).

Dalyvių skaičius ribotas! Būtina registracija iš anksto! Užsiėmimas įvyks susirinkus 4 žmonių grupei.

Registracija vyksta el. paštu: [email protected], pasiteirauti galite skambindami tel.: 868444109 (Dainora) arba 860420485 (Asta)  www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2013 kovo 20 18:00 2013 kovo 27 18:00