ŽMOGAUS GYVENIMO VERTYBĖS

ŽMOGAUS GYVENIMO VERTYBĖS

KŪRYBINĖ TERAPIJA SAVĘS PAŽINIMUI IR ĮKVĖPIMUI
Kai žmogus neįdomus sau – jam neįdomus visas pasaulis. Bet koks geras terapinis procesas žmoguje pažadina susidomėjimą pačiu savimi, skatina nebijoti vienatvės, nes būti su savimi pačiu – labai įdomu.
Kūrybinės terapijos tikslas – padėti Jums kiekvienam atrasti tuos vidinius resursus, kurie „pakelia sparnus”, skatina veikti, keistis bei tobulėti.
Vertybės yra esminiai įsitikinimai, kas gyvenime yra teisinga, gera, kaip turi būti, o kas – neteisinga, bloga, kaip neturėtų būti. Pagal savo vertybių sistemą – mes vertiname visą pasaulį, aplinkinius ir mums artimus žmones, jų elgesį, jų gyvenimą, taip pat ir savo pačių gyvenimą. Remdamiesi savo vertybėmis, dėl turimų įsitikinimų galime dirbti dienų dienas, be miego ir poilsio, atsisakyti mažų gyvenimo džiaugsmų, įveikti sunkumus, kęsti nepatogumus ir visada tikėtis, kad tuoj tuoj viskas pakryps geresne linkme. Kūrybinės terapijos užsiėmimų metu bus naudojami dailės, pasakų, lėlių, molio terapijų metodai, kurie padės Jums išgryninti turimas vertybes, atidžiau pažvelgti į save, grąžins jums jėgas, suteiks dar didesnį pasitikėjimo savimi jausmą bei grąžins galimybę gyventi taikiai ir harmoningai su savimi bei aplinkiniais.

Užsiėmimų vadovės:
Dainora Skrabulienė
– edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 10 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota „Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) praktikantė.
Viktorija Grogorjeva – psichologė, besigilinanti į pasakų terapijos gelmes, jau daug metų dirba su vaikais ir suaugusiais, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja. Viktorija yra baigusi Maskvos ekonomikos lingvistikos institutą, Psichologijos fakultetą, čia įgijo psichologo ir psichologijos dėstytojo diplomą, baigė psichologinio konsultavimo specializaciją. Maskvos kognityvinio konsultavimo institute Viktorija baigė bazinę kognityvinio orientacinio konsultavimo programą.Tarptautiniame praktinės psichologijos „Integracija” centre (Maskva) ji baigė bazinę simbolių dramos kvalifikacijosjos kėlimo programą.Tarptautiniame biznio institute (Vilnius) – tris NLP kvalifikacijos kėlimo kursus. Viktorija taip pat yra baigusi Reiki sistemos (energetinis gydymas) tris praktinius kursus pagal gydytojo Mikao Usui metodą (Japonija) ir gavusi meistro – gydytojo vardą.

KŪRYBINĖS TERAPIJOS DIENOTVARKĖ
Penktadienis, rugpjūčio 29 d.

17.00 – 18.00 val. Darbo metodų pristatymas ir grupės dalyvių pažintis.
18.00 – 19.30 val. Kūrybinis užsiėmimas, taikant lėlių terapijos metodus „Savęs suvokimo metafora” (lektorės: Dainora Skrabulienė ir Viktorija Grigorjeva);
19.30 – 19.45 val. Trumpa arbatos ir užkandžių pertraukėlė;
19.45 – 21.00 val. Paskaita “Vertybės ir jų formavimosi kelias” (lektorė: Viktorija Grigorjeva).

Šeštadienis, rugpjūčio 30 d.

11.00 – 14.00 val. Kūrybinis – praktinis pasakų terapijos užsiėmimas „Mano gyvenimo vertybės” (lektorė: Viktorija Grigorjeva);
14.00 – 15.00 val. Pietūs;
15.00 – 18.00 val. Kūrybinis – praktinis dailės terapijos užsiėmimas “Mano norai, troškimai ir svajonės – gyvenimo vaizdo koliažas” (lektorė: Dainora Skrabulienė);
18.00 – 18.30 val. Arbatos su užkandžiais pertraukėlė;
18.30 – 19.30 val. Savaitgalio kūrybinės terapijos aptarimas, refleksija ir pažymėjimų įteikimas.

Kaina: 250 Lt (įskaičiuota dviejų dienų kūrybinės terapijos programa, visos reikiamos priemonės, užkandžiai, kava/arbata).

Būtina registracija el.p.: pazinimas.saviraiš[email protected]
 ir avansinis mokėjimas (100 Lt) registracijos patvirtinimui.
Rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įstaigos kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

Tel. pasiteirauti: 8 68444109

DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS, grupėje – iki 12 dalyvių.
Bus išduodami dalyvių pažymėjimai!

Užsiėmimai vyks „Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje”,
 Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

https://www.facebook.com/events/556341657821371
www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU