ŽMOGAUS KŪNO RESURSAI DAILĖS TERAPIJOS PRAKTIKOJE

ŽMOGAUS KŪNO RESURSAI DAILĖS TERAPIJOS PRAKTIKOJE

2018 m. vasario 12 d.
17:00–21:00 val.

 

Į kūno pojūčius orientuotas dailės terapijos seminaras „ŽMOGAUS KŪNO RESURSAI DAILĖS TERAPIJOS PRAKTIKOJE“ su dailės terapeutu iš Minsko – Igoriu Iljukevičiumi (Игорь Ильюкевич, Minsk) skirtas psichologams, psichoterapeutams, meno terapeutams, menininkams, pedagogams, socialiniams darbuotojams bei visų šių sričių studentams. Taip pat seminare laukiami visi, kuriems yra įdomu susipažinti su į kūną orientuota dailės terapija, kuriems patrauklus kūrybinės išraiškos vaidmuo šiuolaikiniame pasaulyje bei žmogaus kūno galimybės ir resursai.

 

Dalyviai seminaro metu:
  • susipažins su dailės terapijos, orientuotos į kūno pojūčius, fenomenologija;
  • pajus kūno (savi)išraiškos galimybes, įgūdžius ir gebėjimus,
  • įvertins žmogaus kūno koncepcinį vaidmenį šiuolaikinėje meno terapijos erdvėje,
  • išbandys praktinius metodus ir būdus, kurie padeda didinti ir plėsti mus supančios aplinkos suvokimo spektrą.

 

Seminaro metu vyks: mini – paskaitos, demonstracijos, diskusijos, žaidimai, individualus darbas ir grupiniai pratimai. Seminaro metu bus kreipiamas dėmesys į emocijas, esančias žmogaus kūne, raumenų segmentus bei asmeninius spalvų pasirinkimus, siekiant pašalinti įtampos bei streso pojūčius kūne. Seminaro metu bus remiamasi kūno psichoterapijos mokyklos pradininko – garsaus Sigmundo Freudo mokinio Wilhelmo Reicho, pagrindiniais tyrinėjimo principais.

 

Seminaro lektorius: Igor Iljukevič (Minskas) – psichologas, treneris, dailės terapeutas ir į kūną orientuotas psichoterapeutas, edukacinių programų autorius, Rytų Europos meno terapijos asociacijos narys, tarptautinės interneto platformos “Britų psichologinis klubas” vadovas, psichologinių ekspedicijų keliautojas ir organizatorius (Indija – Himalajai, Didžioji Britanija, Portugalija, Baikalas, Karpatai, ir t.t.). Daugiau informacijos apie lektorių galite rasti čia: https://www.b17.ru/ilyukevich/

 

Seminaro kaina: 45 Eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).

Seminaras vyks rusų k.

 

Registracija vyksta el.p..: [email protected],

tel. pasiteirauti 868444109

 

Pageidaujantiems bus išduodami dalyvių pažymėjimai (5 akad. val.).
Dalyvių skaičius seminare ribotas (tik iki 12 dalyvių), todėl reikalinga registracija iš anksto el.p.: [email protected] ir avansinis mokėjimas (15 Eur) registracijos patvirtinimui.

 

Rekvizitai mokėjimui:

VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA,

Įmonės kodas: 303011485,

a.s LT957044060007887398

 

Seminaro vieta:

VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA,

Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

 

Daugiau informacijos apie studiją ir dailės terapijos seminarus galite rasti čia: http://pazinimassaviraiska.weebly.com/dail278s-terapija-seminarai-ir-grup278s.html

DAUGIAU