ZUMBA MARATONAS 2015

ZUMBA MARATONAS 2015

GRANDIOZINIS KOVO 8-tosios MARATONAS

ZUMBA & MASALA BHANGRA

Vilnius 2015

Su geriausiais treneriais iš Lenkijos ir Lietuvos!

Artėjant Kovo 8-jai – Tarptautinei Moters dienai, kviečiame Jus į įspūdžių kupiną ZUMBA fitness maratoną 2015, kurį ves geriausi licencijuoti ir tarptautinį patirtį turintys Zumba treneriai, ZIN nariai iš Lenkijos ir Lietuvos.

Pirmą kartą organizuojamas Vilniuje unikalaus formato Zumba fitness renginys – tai puiki galimybė gerai praleisti laiką šokio judesy skambant uždegantiems Lotynų Amerikos ritmams ir populiariausiai visame pasaulyje muzikai! Šis renginys yra ypatingas tuo, kad jį aplankys ypatingi svečiai – net du treneriai iš Lenkijos, kurie apvers šokių aikštelę aukštyn kojom demonstruodami „Zumba Show”. Pagrindinis renginio akcentas – Zumba fitness, tačiau renginio metu supažindinsime Jus su Masala Bhangra programa, kuri suteiks dar daugiau įspūdžių ir teigiamų emocijų!

2015 m. treneriai:

–          Lukasz Grabowski (Varšuva)

–          Stefan Jakobczyk (Varšuva)

–          Vasilisa Tarasova (Vilnius)

–          Agnė Mickevičiūtė-Butienė (Vilniu)

–          Augustė Kropaitė (Vilnius)

–          Edita Pililionytė (Kaunas)

–          Dovydas Veiverys (Klaipėda)              

Maratonas – kas tai?
Zumba maratonas – tai kelių valandų renginys skirtas visiems, kurie neabejingi sportui ir šokiams. Skirtingai nuo įprastos treniruotės, maratoną dažniausiai veda keli instruktoriai pasikeisdami vienas po kito. Turbūt įdomiausiai tai, kad kiekvienas iš jų išsiskiria savo savitu šokio stiliumi, išskirtinėmis choreografijomis, charizma, nuotaika, energija ir t.t. Maratonams būdinga įvairių pramogų ir staigmenų integracija, kas suteikia renginiui dar daugiau spalvų ir teigiamų pojūčių.

Zumba® – tai programa jungianti aerobiką su Lotynų Amerikos šokiais (salsa, cumbia, merengue, reggaetonas ir kt.). Šiandien Zumba yra populiariausia fitneso rūšis ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje.

Masala Bhangra ® – tai programa jungianti aerobiką su indiškais šokiais: Bhangra ir Bollywood.  Fitneso srityje Masala Bhangra programa egzistuoja 15 metų, o šiuo metu ji sparčiai populiarėja Europoje.

Data ir laikas: kovo 8 d. (sekmadienis) 12 val.

Vieta: Tauro sporto mokykla (Vilnius)

Renginio trukmė: 3 – 3,5 val.

Kaina: 12 (iki vasario 28 d.)

Bilietų skaičius: ribotas

Dėmesio! Renginys skirtas visiems mylintiems sportą, šokius  ar aktyvų laisvalaikį.

REGISTRACIJA el. p.: info@dancehall.lt

DAUGIAU