Žvaigdžių diena

Žvaigdžių diena

Šį šeštadienį, balandžio 19 dieną, vidurdienį, Lietuvos futbolo federacijos stadione vyks „Žvaigždžių diena“ – nemokamas futbolo renginys šeimoms, kurio metu tarpusavyje rungsis geriausi Vilniaus rajono vaikų futbolo klubų jaunėliai ir parodomąsias varžybas surengs moterų bei merginų komandos. „Žvaigždžių dienos“ metu paaiškės ir programos „Į stadioną su žvaigžde“ nugalėtojas – mažasis futbolo sirgalius iš Lietuvos, kuris drauge su vienu iš tėvų ar globėjų šių metų liepą vyks į FIFA pasaulio futbolo čempionatą Brazilijoje ir į aikštę lydės vieną čempionato žaidėjų.

Šiemet į Braziliją vyksiantis laimingasis bus išrinktas specialios renginio organizatorių Vilniaus regiono futbolo sąjungos atrankos metu. Iš anksto užsiregistravę ir į renginį atvykę vaikai su tėveliais turės pademonstruoti greitį ir apsukrumą varantis kamuolį ir atliekant kamuolio perdavimus. Individualiose rungtyse dalyvių lauks taiklumo ir futbolo įgūdžių išbandymai.

6–10 metų amžiaus vaikai, norintys varžytis dėl kelionės į FIFA pasaulio čempionatą, iki penktadienio, balandžio 18 dienos, dar gali užsiregistruoti interneto svetainėje www.vykirio.lt.

Vidurdienį, apie 12 val., prasidėsiančio renginio metu pajėgiausi Vilniaus rajono vaikų futbolo klubų septynmečiai ir aštuonmečiai atstovai susiburs į keturias vaikų futbolo lygos „žvaigždžių“ komandas. Aikštelėje jie išsiaiškins, kurios „žvaigždės“ vertos geriausių iš geriausių jaunųjų futbolininkų titulų.

„Žvaigždžių dienos“ metu, kurią ves energingasis Mantas Stonkus, nenuobodžiaus ir mažųjų futbolo aistruolių palaikymo komandos ir jų šeimos nariai. Žiūrovai bus kviečiami stebėti futbolo rungtynes, kuriose susirungs stipriausios vaikų bei moterų futbolo komandos ir galės išbandyti savo jėgas specialiame DPD futbolo konkurse. Gerą nuotaiką skleis ir vaikų šokių kolektyvai bei mažieji futbolininkai – vienas iš „FKE Akademijos“ auklėtinių atliks lietuvišką kultiniu tapusio hito „GangnamStyle“ versiją.

DAUGIAU