“Žvaigdžių šviesa”

“Žvaigdžių šviesa”

Jau šį sekmadienį,  lapkričio 25 d. 13:00 Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (Jėzuitų) bažnyčioje (Rotušės a. 8, Kaunas) choras „Vilnius” ir meno vadovas  bei vyr. dirigentas, profesorius Povilas Gylys Kauno publikai padovanos naujausią savo programą “Žvaigdžių šviesa”.

 

Valstybinis choras „Vilnius”  – daugelio muzikos festivalių, valstybinių renginių, dainų švenčių dalyvis, kultūros projektų organizatorius, tarptautinių konkursų laureatas. Per savo gyvavimo laikotarpį choras nusipelnė vieno brandžiausių ir žymiausių Lietuvos profesionaliųjų chorų vardo.  Kaskart klausytojams choras dovanoja gražiausias muzikos akimirkas, o choristų sodrus ir minkštas vokalo skambesys, intonacinis lygumas ir tembrinė darna bei subtili interpretacija suvirpina jautriausias širdies stygas. Choro repertuare nemažą dalį užima sakralinė muzika, mums suprantama, kaip dieviškoji kalba.

 

Nauja programa „Žvaigdžių šviesa” klausytojus supažindina su chorinės muzikos korifėjų : Renatos Stivrinos, Eriko Ešenvaldo, Samuelio Barberio, Hugo Wolfo, Zdeneko Lukašo, Algirdo Martinaitinaičio ir Vaclovo Augustino kūriniais.

 

Valstybinis choras „Vilnius” kviečia Kauno miesto gyventojus, bei svečius šį sekmadienį atvykti  į Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčią ir pasinerti į skaidrią ,šviesią, įtraukiančią šiuolaikinę sakralinę muziką. Juk sakralinė muzika – tai muzikinė kalba tiesiai į širdį.

 

Koncertas  „Žvaigždžių šviesa”- nemokamas. Jį ves muzikologė Laimutė Ligeikaitė. Vargonais gros  – Dainius Jozėnas. Dainuos Valstybinis choras „Vilnius” .Diriguos – choro meno vadovas ir vyr. dirigentas, profesorius Povilas Gylys.


 

DAUGIAU