„Žvalumo diena 2016“

„Žvalumo diena 2016“

Rugpjūčio 27 d. Vilniuje, VU Botanikos sode Kairėnuose, vyks sveikos gyvensenos populiarinimo šventė „Žvalumo diena 2016“. Organizatoriai lankytojus kvies pajudėti ir atsipalaiduoti, pasitikrinti sveikatą, pasisemti naudingų žinių ir paragauti sveiko maisto.
Renginio dalyviai galės rinktis iš gausybės veiklų: dalyvauti hatha ir akrobatinės jogos mankštose, taidzičiuan pratybose, „Get Fit“ sporto akademijos treniruotėje, havajietiškoje huloje, romantikos ir džiaugsmo, pilvo šokių pamokose, nėščiųjų bei mamų su kūdikiais mankštose. Kiekvienas turės progą išbandyti šokio ir judesio terapiją, gongų garsus. Profesionalų komanda mokys savigydos, išbandysite savo galimybes kūrybinėse veido ir kūno kaukių dirbtuvėse, tapyboje ant vandens, ekodirbtuvėse, augalų distiliavimo pamokose bei kvapų kontempliacijoje. Nuovargį po trijų kilometrų bėgimo ar šiaurietiško ėjimo žygio galėsite nuplauti mobiliose pirtyse bei pasilepinti muilo burbulų masažais.
Renginys nemokamas. Tereikės įsigyti įprastą VU Botanikos sodo lankytojo bilietą.
Šventės sumanytojai ir vieni iš pagrindinių organizatorių – Lietuviškos pirties bičiulių draugijos (LPBD) nariai. Projektą remia Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir bendrovės „Coca-Cola HBC Lietuva“ programa „Išjudink save“.

DAUGIAU