Žvalumo diena 2018 Vilniaus Botanikos sode

Žvalumo diena 2018 Vilniaus Botanikos sode

2018 m. rugpjūčio 25 d. kviečiame į Žvalumo dieną 2018, kuri vyks Vilniaus universiteto Botanikos sode Kairėnuose

„Žvalumo dienos“ idėja išsirutuliojo iš kasmet Lietuvos pirties bičiulių draugijos rengiamos šventės „Pirties diena“ patirties, kai vienoje vietoje smagiai pasisekė sujungti tradicines lietuviškas sveikatinimo priemones – pirties procedūras ir kitas praktikas. Su šia patirtimi buvo pasibelsta į VU Botanikos sodo vartus. Ši vieta tolėliau nuo miesto šurmulio ir teršalų, joje labai kruopščiai su meile rūpinamasi aplinka ir tvyro labai gera aura.

Šventė iki šios dienos organizuojama iš idėjos ir entuziazmo savanoriškais pagrindais. Vienintelis atlygis jos organizatoriams – visų dalyvių palaikymas ir lankytojų dėkingumas. Lankytojams už šventę mokėti nereikia – tik įsigyti kasdienį Botanikos sodo lankytojo bilietą.

Dalyvauti kviečiamos Vilniaus organizacijos ir pavieniai entuziastai, kurių veikla vienaip ar kitaip susijusi su sveika gyvensena. Primename, kad šioje šventėje laukiame ir valstybinių, ir nevyriausybinių, ir pelno siekiančių organizacijų. Dalyvavimas „Žvalumo dienoje“ – tai puiki proga styguotis Vilniaus sveikos gyvensenos bendruomenei, pristatyti savo veiklą prieš artėjantį rudens sezoną, bet visų svarbiausia – sudominti ja sostinės gyventojus, kad kuo daugiau miestiečių judėtų, atsipalaiduotų, mąstytų, valgytų – elgtųsi sveikai!

 

Organizacijos ir entuziastai savo veiklą šventėje pristato tik aktyviomis priemonėmis: mankštomis, kitomis judriomis praktikomis, kūrybinėmis dirbtuvėmis, paskaitomis, prekyba, maitinimu. Tiems, kas šventėje organizuos nemokamas veiklas, dalyvio mokestis netaikomas. Mokamas paslaugas teiksiantiems, kaip ir anksčiau, teks simbolinis dalyvavimo mokestis. Jis naudojamas renginio inventoriui nuomotis, reklamai bei programėlėms leisti.

Beje, programėlėse nurodomi visų šventės dalyvių kontaktiniai duomenys, tad vilniečiai bet kurį dalyvį gali lengvai susirasti ir po šventės bei prisidėti prie jo siūlomos veiklos!

 

VEIKLOS ANT VANDENS, ASFALTO, STOGO. Tam, kad kaskart šventė būtų kuo įvairesnė, pasižvaliname naujovėmis. Pernai šurmulingai užpildėme ne tik žaliąsias Botanikos sodo erdves, bet pirmąsyk išmėginome ir ant asfaltuotos dangos surengtas riedučių pamokas. Puikiai pasiteisino ir dar viena naujovė – irklenčių pamokos tvenkinyje.

 

Visą programą rasite: http://www.botanikos-sodas.vu.lt/kalendorius/40/248-%C5%BDvalumo-diena-2018

DAUGIAU