Žvalumo diena artėja!

Žvalumo diena artėja!

Rugpjūčio 29 d., šeštadienį, VU Botanikos sode Kairėnuose jau septintąjį kartą vyks ŽVALUMO DIENA – sveikos gyvensenos populiarinimo renginys.

Šventės iniciatoriai ir vieni organizatorių yra jau 11 metus gyvuojanti Lietuviškos pirties bičiulių draugija. Pagrindinis partneris – VU Botanikos sodas. Lankytojai galės dalyvauti šventėje, įsigiję įprastą Botanikos sodo bilietą.

Nuo birželio 10 d. kviečiame registruotis būsimus dalyvius!

Dalyvauti kviečiamos Vilniaus organizacijos ir pavieniai entuziastai, kurių veikla vienaip ar kitaip susijusi su sveika gyvensena, sportu ir aktyvia fizine veikla. Šioje šventėje laukiame ir valstybinių, ir nevyriausybinių, ir pelno siekiančių organizacijų. Organizacijos ir entuziastai savo veiklą šventėje pristato tik aktyviomis priemonėmis: varžybomis, mankštomis, kitomis judriomis praktikomis, kūrybinėmis dirbtuvėmis, paskaitomis, prekyba, maitinimu. Labiausiai šventėje laukiame veiklų, kuriose galėtų dalyvauti visa šeima – paties įvairiausio amžiaus lankytojai.

Būtina sąlyga norintiems šventėje prekiauti savo gamybos sveikos gyvensenos idėją atitinkančiais gaminiais – pasirūpinti ekologinėmis jų pakuotėmis. Dar geriau – išsiversti visai be jų.

 

Kas vyks šventėje? Kelios dešimtys sostinės sveikos gyvensenos organizacijų ir pavienių entuziastų ragins pajudėti ir atsipalaiduoti, pasisemti naudingų žinių, paskanauti sveiko maisto ir įsigyti sveikų produktų.

Kaip registruotis: elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu 8 687 91499.

Kas turi būti pateikta: veiklos, jų trukmė, trumpas savo ir būsimos veiklos aprašymas bei ją atspindinčios kelios nuotraukos, taip pat kontaktiniai duomenys.

Koks mokestis: Tiems, kas šventėje organizuos nemokamas veiklas, dalyvio mokestis netaikomas. Mokamas paslaugas teiksiantiems, kaip ir anksčiau, taikomas simbolinis dalyvavimo mokestis.

Nuo registravimosi dienos „Žvalumo dienos 2020“ dalyvis įgyja teisę reklamuoti savo nekomercinius renginius (edukacijos, prisistatymai, nemokamos treniruotės, varžybos ir pan.) FB paskyroje https://www.facebook.com/zvalumodiena/

DAUGIAU