Rūbai su merino vilna – puikus pasirinkimas kiekvienai dienai

Rūbai su merino vilna – puikus pasirinkimas kiekvienai dienai

Apie merino vilnos išskirtinumą yra girdėję bene visi mažų vaikų tėvai, nes iš šiuo pluošto siuvami aukščiausios kokybės termo rūbai mažiausiems. Vis tik derėtų nepamiršti, kad permainingais orais verta pasirūpinti ir savo komfortu. Utenos Trikotažas atsigręžė į visų amžiaus grupių žmonių poreikį puikiai atrodyti ir patogiai jaustis visais metų laikais. Naujoje rudens-žiemos vyriškų, moteriškų, bei vaikiškų rūbų kolekcijose rasite platų stilingų gaminių su merino vilna pasirinkimą.

 

Merino vilna ypatinga tuo, kad ji turi visas geriausias vilnos savybes ir tuo pačiu neturi pagrindinių vilnos trūkumų – šiurkštumo ir pluošto sunkumo. Merinosų veislės avių vilna yra ypatingos struktūros – ji net 7 kartus plonesnė už kitų avių vilną, o be to išsiskiria itin mažu tankiu. Dėl šių unikalių savybių iš itin plonų verpalų galima pagaminti patvarų, labai švelnų ir išties šiltą audinį. Tiek vėsiuoju, tiek šiltuoju metų laiku aktuali vilnos savybė yra jos gebėjimas sugerti drėgmę ir palaipsniui ją išgarinti, taip užtikrinant malonią kūno temperatūrą net permainingomis oro sąlygomis. Plonučiai merino vilnos rūbai yra nepakeičiami tiek žiemą, tiek vasarą, nes veikia kaip patikimas termoreguliatorius. Vėsiu oru jie izoliuoja šilumą, o šiltoje aplinkoje vėsina, užtikrindami odos kvėpavimą, taip palaikoma optimali kūno temperatūra skirtingomis oro sąlygomis.

 

Dėl šių išskirtinių savybių rinkinio vos atvėsus orams merino vilnos rūbeliai buvo mielai velkami kūdikiams ir mažiems vaikams. Nuolat skubančiame šiandieniniame pasaulyje tiek vyrai, tiek moterys kiekvieną dieną turi įveikti eilę iššūkių, todėl kaip niekada svarbu jaustis patogiai kiekviename žingsnyje. Rūbai su merino vilna užtikrins komfortą tiek dirbant biure, tiek mėgaujantis žiemos pramogomis.

 

Atvėsus orams moterims dažnai iškyla dilema kam teikti pirmenybę – stilingam įvaizdžiui ar komfortui. Suknelės, sijonai ir palaidinės su vilna puikiai suderins abu poreikius. Tokie rūbai leis sukurti dalykišką bei profesionalų įvaizdį neatsisakant komforto jausmo. Ypač plačiame suknelių asortimente moterys taip pat ras laisvalaikiui tinkamų stilingų modelių. Dėl aukščiau minėtų termoreguliacinių savybių tokie rūbai nebus pernelyg šilti vilkėti biure, tačiau taip pat užtikrins malonią šilumą išėjus į lauką. Itin universalus pasirinkimas – subtilaus dizaino palaidinė aukštu kaklu su vilna. Tokia palaidinė tiks prie įvairiausio stiliaus rūbų – nuo dalykiško pieštuko silueto sijono iki laisvalaikio džinsų.

 

Mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą ir žiemos pramogas verta įsigyti bent keletą apatinių su merino vilna komplektų. Kelnaitės bei liemenėlė priglus tarsi antra oda. Marškinėliai ilgomis rankovėmis ir ilgos kelnės patikimai saugos tiek nuo peršalimo, tiek nuo perkaitimo slidinėjant, žiemos žygyje, išvykoje į sodybą ar tiesiog jaukiai vakarojant namie. Tai patikimas pasirinkimas mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą, žiemos sportą ir pramogas. Žiemos šaltis atneš tik džiaugsmą, jei iš anksto pasirūpinsite tinkama apranga. 

 

2019 lapkričio 14 d.