Spintos revizija – efektyviausias būdas rasti, ką rengtis

Spintos revizija – efektyviausias būdas rasti, ką rengtis

Prieš einant į parduotuves ieškoti sezono naujienų, kurios papildys jūsų garderobą, verta skirti laiko namų darbams.

„Neturiu ką apsirengti“ problema sugrįš bumerangu, kai tik nauji pirkiniai pateks į netvarkingos rūbų spintos lentynas. NEWMOOD stilistai rekomenduoja: bent du kartus per metus skyrus pusdienį spintos revizijai, visą sezoną žinosite, kad turite, ką apsirengti.

 

Patogiausias laikas spintos revizijai yra šaltojo ir šiltojo sezono sandūra, nes tuomet patogiausia peržiūrėti ir atokiau atidėti nesezoninius rūbus ir tuo pačiu įvertinti ateinančio sezono garderobo situaciją. Pavasarį atsakingai išvalykite paltus, išskalbkite megztinius ir kitus šiltus rūbus ir juos atidėkite atokesnėse spintos lentynose, kad matytumėte ir lengvai pasiektumėte tik sezoninius rūbus.

 

Rasti, ką apsirengti bus paprasčiau ir greičiau spintoje, kurioje vietos neužims nenešiojami rūbai. Net rūpestingai prižiūrimoje spintoje per sezoną susikaupia nenešiojamų rūbų sluoksnis. Be jokių kompromisų atlaisvinkite spintą nuo būsimo ar buvusio dydžių drabužių, kad atsidarę spintos duris matytumėte tik tuos rūbus, kuriuos galite vilkėti šią dieną. Neužsisegantys džinsai ar jau penktus metus sulieknėjimo laukianti suknelė ne tik užimą vietą, bet ir tūno tarsi nebylus priekaištas dėl netobulo kūno.

 

Apleisti spintą turėtų ir rūbai su defektais, ypač jei jau ilgiau nei metus neprisiruošiate suadyti prairusios megztinio rankovės ar į siuvyklą nunešti švarkelio su sugedusiu užtrauktuku. Apsipumpuravę ir nudėvėti rūbai turėtų be jokių kompromisų užleisti vietą naujiems. Nėra jokios prasmės kaupti porą pametusias kojines ar pirštines.

 

Derėtų įvertinti ir kurie tvarkingi, tinkamo dydžio rūbai nepritapo prie jūsų garderobo. Galbūt tai ciklameno spalvos sijonas, kuris nedera su jokia palaidine, nepatogūs aukštakulniai ar netinkančio ilgio suknelė. Tokius rūbus aptikti padės vienas paprastas klausimas – ar jį pirktumėte šiandien? Jei atsakymas ne, vadinasi nėra priežasties tikėtis, kad jį vilkėsite.

 

Tvarkingus, bet netinkamo dydžio ar spintoje nepritapę rūbai, anaiptol, nebūtinai turi atsidurti šiukšlių konteineryje. Brangesnius verta pabandyti parduoti. Spintos revizijos rezultatus galite pristatyti ir draugėms, pakvietus jas į atiduotuvių vakarėlį, kurio metu nebenešiojami drabužiai ir aksesuarai gautų šansą surasti naujus namus.

 

Perrinkus rūbus ir apsisprendus, kuriems metas palikti spintą, metas pasirūpinti, kad atvėrus spintos duris akį džiugintų tvarka ir būtų paprasta pastebėti, kiek ir ko gražaus turite. Detalės yra svarbios ne tik kuriant rūbų derinius, bet ir palaikant tvarką rūbų spintoje. Per laiką susikaupusias skirtingas pakabas pakeitus vienodomis, vaizdas išsyk taps tvarkingesnis. Rasti kojines ar pėdkelnes bus kur kas lengviau į stalčius įsidėjus vidines pertvaras. Pravers ir tarpusavyje derančios dėžutės.

 

Atsisveikinus su nenešiojamais rūbais bei tvarkingai surikiavus sezoninius drabužius bei aksesuarus, metas įvertinti, ko trūksta garderobo atnaujinimui. Su tokiu sąrašu apsipirkimas bus greitesnis, smagesnis, o nauji pirkiniai lengviau pritaps jūsų spintoje.

2020 vasario 28 d.