TOP 10 vietų Lietuvos pajūryje

TOP 10 vietų Lietuvos pajūryje

Atėjus šiltiems orams daugelis traukia į Lietuvos pajūrį, pasimėgauti saulės voniomis, pasigrožėti jūros didybe. Pateikiame Jums 10 vietų, kurias būtina aplankyti, būnant Lietuvos pajūryje.

Parnidžio kopa Nidoje

Nuostabaus grožio smėlio kopa Nidos pietuose, 52 m. virš jūros lygio. Ant kopos viršūnės įrengta apžvalgos aikštelės, kur atsiskleidžia nuostabūs vaizdai, o 1995 metais pastatytas smėlio laikrodis.

Olando kepurė

Aukštas skardis Baltijos jūros pakrantėje, nuo kurio atsiveria didingas Baltijos jūros peizažas. Prie Olando kepurės yra įrengta apžvalgos aikštelė, miško takeliai


Klaipėdos zoologijos sodas: Klaipėda ZOO

 


Klaipėdos zoologijos sode yra apie 200 gyvūnų, apie 150 skirtingų rūšių, nemažai iš jų yra įtraukta į Lietuvos ir Tarptautinę raudonąsias knygas.

Naglių rezervatas ir Pilkosios kopos

 


Nuostabaus grožio gamtos rezervatas esantis tarp Juodkrantės ir Pervalkos. Šiame rezervate galite pamatyti Pilkąsias arba Mirusias kopas, pajūrio ir pamario palvės bei kupstynės kompleksus, 4 buvių užpustytų kaimų ir 2 senu kapinaičių vietas.

Vecekrugo kopa

 


Aukščiausia kopa Kuršių Nerijoje. Užlipus ant jos išvysite nuostabų pajūrio miškų panoramą ir didingą Baltijos jūrą.

Palangos botanikos parkas

 


Vienas gražiausių ir turtingiausių geriausiai tvarkomų parkų Lietuvoje. Palangos botanikos sodas supa Palangos gintaro muziejų.

Lietuvos jūrų muziejus

 


Jūrų muziejus, kuriame yra delfinariumas, kur galite matyti delfinų ir jūrų liūtų pasirodymus.

Ventės ragas

 


Tai pusiasalis prie Kuršių marių,  labiausiai žinomas dėl jame įkurtos praskrendančių paukščių žiedavimo stoties.

Bezdžionių tiltas Šventojoje

 


Tai svyruojantis, kabantis tiltas per Šventosios upę, dažnai vadinamas Šventosios simboliu.

Raganų kalnas

 


Raganų kalnas – unikalus medinių skulptūrų muziejus Juodkrantėje, kur karaliauja velniai, raganos ir kiti tautosakos herojai, atveriantys lankytojams šios vietos gamtinę-mistinę dvasią.

 

 

2019 gegužės 03 d.