Loading…

2 Nakvynės, Vakarienė ir masažas viešbutyje GODA savaitgaliais

Viešbutis GODA puiki dovana poroms ieškančioms poilsio atokiau nuo miesto šurmulio. Patiks pavargusiems nuo nuolatinio miesto šurmulio bei žmonių srauto. Apsistoję šiame ramumos kampelyje galėsite pajausti ką iš tiesų reiškia tikras poilsis!
Romantiška atgaiva – Poilsis Druskininkuose su SPA, masažu ir Vakariene
Siūlome Jums 2 nakvynes su SPA ir masažu, įsigijus šį dovanų kuponą Jūsų laukia:

viena nakvynė jaukiame, erdviame dviviečiame kambaryje;
1 VAKARIENĖ: dviejų patiekalų romantiška vakarienė
sotūs ir gausūs pusryčiai bei aromatinga kava;
Masažas dviem asmenims pasirinktinai: 1) atpalaiduojantis viso kūno masažas, 2) viso kūno masažas su medumi 3) viso kūno klasikinis masažas  – 1 kartas 2 asm. po 60 min.);
SPA zona: 1 val. trukmės apsilankymas SPA komplekse (sauna, garinė pirtis, hidromasažinė vonia po atviru dangumi);
vaistažolių arbata;
chalatai kambaryje;
bevielis internetas;
automobilių stovėjimo aikštelė;
nemokamas apgyvendinimas vaikams iki 4 m. amžiaus;

 
 Papildomi mokesčiai:
4–14 m. vaikams nakvynė su pusryčiais ir SPA kainuos 17 Eur, vyresniems – 23 Eur
Jei Jūsų pasirinktas Dovanų Kuponas galioja  tik visomis dienomis, išskyrus birželio 29 d. – rugsėjo 1 d. ir gruodžio 25 d. – sausio 7 d.
Viešbutyje „GODA“ yra įrengtos dvi terasos:
Vaistažolių terasa, kurioje auginamos mėtos, čiobreliai, raudonėliai, rozmarinai ir kitos žolelės, kurios yra patiekiamos svečiams. Šioje terasoje vyksta arbatos ceremonijos ir degustacijos. Terasoje svečiai mėgsta ramiai praleisti laiką, pasimėgauti miško panorama.
Viešbučio SPA zona, įrengta viršutiniame viešbučio aukšte – palėpėje. SPA zona yra sujungta su mūsų antrąja terasa, kuroje galima atsipalaiduoti hidromasažiniame baseine ar gultuose, pradėti dieną mankšta su treniruokliais.
Viešbutyje „GODA“ siekiama svečius lepinti tik natūraliais preparatais: vaistažolėmis, prieskoninėmis žolelėmis ar jų ekstraktais. Specialiai viešbučiui vaistažoles tiekia 85 metų žolininkė Aldona, gyvenanti Viktarinos kaime, savo ekologiniame ūkyje, vaistažoles renkanti jau virš 20 metų. Žolelės yra randamos miškuose, 4 km spinduliu nuo pagrindinių kelių. Kiekviena žolelė turi būti nuskinta tik tam tikrą mėnesio dieną, kad išsaugotų visas naudingas savybes. Žolelės džiovinamos natūraliu būdu – atviroje pievoje pastatytose džiovyklose, su vėjo pagalba.

Kaina nuo: 215.00 EUR.