Loading…

Aijengaro jogos studija “Joga visiems“

B.K.S. Aijengaro joga (B.K.S. Iyengar yoga) vadinama vieno žymiausių ir įtakingiausių pasaulio jogų, indų jogos meistro Belur Krišnamačarja Sundararadžaja Iyengar vardu (Belur Krishnamachar Sundararaja Iyengar). B.K.S. Aijengaras pasaulyje garsėja savo giliomis žiniomis ir jogos pritaikymu terapijos tikslams. Ši praktinė jogos versija yra metodiška ir nuosekli. Ypatingas dėmesys skiriamas asanų (kūno padėčių) atlikimo tikslumui, todėl protas nesiblaško, ugdoma koncentracija.

B.K.S. Aijengaro joga naudoja įvairias pagalbines priemones, tokias kaip: diržai, trinkelės, voleliai, kėdės. Šiomis priemonėmis sumažinamas pavojus susižeisti ar pasitempti. Taip pat palengvinamas asanų atlikimas žmonėms su labiau ribotomis kūno galimybėmis.

Joga – ne religija. Joga – tai praktinė, filosofinė sistema, vedanti į supratimą: kas mes esame, kaip esame, kodėl esame.

Nerdami į savo sielos gelmes, turim praeiti pro paviršių – sąmoningai jausti, suprasti ir valdyti kūną, kvėpavimą.

B.K.S. Aijengaro joga meta iššūkį ne tik kūnui, bet ir protui, įgalindama praktikuojančius kontroliuoti ir disciplinuoti visus gyvenimo aspektus.

Mokytojai:
Audra: Joga domiuosi nuo ankstyvos jaunystės, užsiėmimus vedu nuo 2002 metų. Nuo 2003 iki 2008 metų vasaros dirbau “Forumo” sporto klube jogos trenere.Mokiausi pas žymius Aijengaro jogos specialistus Italijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, o taip pat Ramamani jogos institute Punoje, Indijoje.2008 metais Vokietijoje sertifikuota Intermediate Junior 1 Aijengaro jogos mokytoja.
Monika: Aijengaro jogą praktikuoju nuo 2004 metų, pirmoji mokytoja – Audra. Ši jogos sistema mane sužavėjo savo tikslumu, metodiškumu bei terapiniu pobūdžiu.Nuo 2005 metų dalyvauju įvairiuose jogos seminaruose Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje. Nuo 2007 metų vedu jogos užsiėmimus. 2009 metais tapau sertifikuota Introductory 2 Aijengaro jogos mokytoja.
Antanas: Jau trečius metus (paskutinius) mokausi Aijengaro jogos mokytojų ruošimo kursuose Amsterdame su Clé Souren ir Charles Hond (nelaimingo atsitikimo metu žuvo 2010 rugpjūtį). 2010 lapkritį sėkmingai išlaikiau Introductory I egzaminą.