Loading…

Antistresinė nugaros procedūra ir Nesvarumo terapija

Grožio skleistis padeda mūsų rekomenduojamos paslaugos ir maloniai praleistas laikas. Pasilepinkite atsidavę į patyrusių specialistų rankas. 
Dovanų kuponas Antistresinė nugaros procedūra ir Nesvarumo terapija
Jūsų laukia:

Nugaros procedūra 30 min.
Nesvarumo terapija 30 min.

Antistresinė nugaros procedūra (30 min.) – jos metu pašalinama įtampa iš nugarinės kūno dalies, atpalaiduojama pečių juosta bei krūtinės ląsta. Procedūra atliekama su „Salin de Biosel“ kosmetika. Tai aukščiausios kokybės veido ir kūno priežiūros priemonės, naudojamos specialistų kosmetologijos kabinetuose, SPA centruose ir plastinės chirurgijos klinikose.
Nesvarumo terapija (30 min.) – tai plūduriavimo būdas, kuris skatina gilų psichofizinį atsipalaidavimą. Kūnas, apgaubtas šilto vandens, plūduriuoja be jokio kontakto su vandeniu. Taip suteikiamas besvorio kūno jausmas. Šios terapijos metu atpalaiduojamas kiekvienas raumuo, stuburas įgauna taisyklingą padėtį.
Procedūros metu galėsite pasimėgauti „limfodrenažine“ arbata. Arbatos sudėtyje esanti afrikinio lapačio medžio žievė skatina medžiagų apykaitą. Ji gerina limfos apytaką, šalina iš organizmo šlakus, skysčių perteklių, mažina apetitą, gerina inkstų funkciją.

Kaina nuo: 40.00 EUR.