Loading…

Apgyvendinimas, Viešbutis Vilniaus centre

Viešbutis „Dvaras“ yra įsikūręs pačioje Vilniaus miesto širdyje, Senamiestyje, šalia Katedros, todėl puikiai tinka ir verslo svečiams, ir turistams. Nedidelis, prabangus ir jaukus viešbutis Vilniaus senamiestyje sukuria privačios XVIII-ojo amžiaus rezidencijos įspūdį.

Remiantis 1790 metų rašytinių šaltinių duomenimis, dabartinis viešbučio pastatas priklausė nedideliam dvarui, kuris buvo pastatytas Lietuvos kunigaikščių Radvilų žemėse. Yra žinoma, jog dvare buvo penki svečių kambariai, aludė ir parduotuvė. Viešbučio pastatas pripažintas architektūriniu-istoriniu paminklu.

Šiandien Tilto gatvėje esantis 4 žvaigždučių viešbutis siūlo 8 atnaujintus, puikiai įrengtus ir dekoruotus svečių kambarius: vienviečius, dviviečius bei liukso apartamentus. Jauki ir prabangi aplinka derinama su visais šiuolaikiniais patogumais. Kiekviename viešbučio prie Arkikatedros kambaryje įrengta palydovinė televizija, mini baras, telefonas, kondicionierius, bevielis interneto ryšys, seifas, individualus šildymo reguliavimas. Vonios kambaryje yra dušas arba vonia, šildomos grindys, plaukų džiovintuvas. Nakvynė viešbutyje „Dvaras“ kiekvienam svečiui tampa maloniu poilsiu.

Vilniaus centre esantis nedidelis ir žavus 4 žvaigždučių viešbutis ir restoranas „Dvaras“ savo svečiams siūlo aukštą aptarnavimo kokybę ir malonią aplinką.

Viešbutis „Dvaras“ yra įsikūręs pačiame Vilniaus centre:

iki oro uosto — 8 km;
iki traukinių ir autobusų stoties — 3 km;
iki Arkikatedros — 0.3 km;
iki Gedimino pilies — 0.6 km;
iki Prezidentūros — 0.6 km;
iki Lietuvos Nacionalinio Muziejaus — 0.6 km;
iki Nacionalinio Operos ir Baleto teatro — 0.9 km;
iki Kongresų rūmų — 0.8 km.