Loading…

Apvalaus stalo klubas

Švęskite “Apvalaus stalo klube”

Ant Galvės ežero kranto priešais Trakų pilį įsikūręs „Apvalaus stalo klubas“ – išskirtinė vieta Jūsų šventei! Vestuvių, krikštynų, gimtadienių šventes bei kitas sukaktis siūlome švęsti penkiose skirtingose salėse.

Apvalaus stalo klubo komanda turi didelę įvairaus pobūdžio renginių aptarnavimo patirtį: nuo romantiškos vakarienės dviem iki proginių pobūvių, iškilmingų vestuvių pokylių, verslo konferencijų ir tarptautinių susitikimų vyriausybiniu lygiu.

 “Apvalaus stalo klubas” svečiams siūlo pasinaudoti šiomis erdvėmis – jaukiu “Rojaus sodu”, kuriame telpa iki 20 žmonių, jaukia picerijos  sale, prabangiu restoranu,  iki 160 asmenų talpinančiu “Vyno Lounge”, angliško stiliaus biblioteka su terasa skirta iki 70-ties žmonių, relaksacine rytietiška aplinka išsiskiriančiu Marokietišku SPA su sukūrine vonia ir pirtimis. šventinio meniu kaina prasideda nuo 44 Lt/asmeniui.

Pobūviams yra pritaikyti specialūs meniu įtiksiantis kiekvienam skoniui ir piniginei, o profesionalus personalas padės pasiruošti bet kokiai šventei ar konferencijai.

Pobūvius ir konferencijas galime paįvairinti kulinarinėmis pamokėlėmis. Jų metu virtuvės meistras atskleis Jums maisto paruošimo paslaptis, o svečiai patys dalyvaus patiekalų gamyboje. Taip pat organizuojame vaikų gimtadienius su įvairiomis linksmybėmis, vaidinimais ir ekskursijomis į Trakų pilį. O jei pageidausite, restorano darbuotojai suruoš bei patieks ir maistą iškylai.

“Apvalaus stalo klubui” – nėra nieko neįmanomo!