Loading…

Apvalaus stalo klubo viešbutis

Boutique stiliaus viešbutis “Apvalaus stalo klubas”

“Malonumas, dėl kurio verta palikti namus” – šiuo šūkiu vadovaujasi išskirtinėje vietoje ant Galvės ežero kranto įsikūręs “Apvalaus stalo klubo” viešbutis. Tai rafinuotas, jaukus ir stilingas boutique stiliaus viešbutis, kuriame įrengta 17 dviviečių kambarių “Ežero” ir “Karaimų” vilose. Kambariai dekoruoti prancūzišku stiliumi, papuošti subtiliomis interjero detalėmis, sukuriančiomis svetingų ir prabangių namų nuotaiką.

Kiekviename kambaryje veikia oro kondicionieriai, yra seifas, minibaras, telefonas, palydovinė ir kabelinė televizijos, bevielis internetas. Vonios kambariuose šildomos grindys, profesionalūs plaukų džiovintuvai, skamba foninė muzika. Pagerintuose ir liukso klasės kambariuose papildomai rasite arbatos/kavos įrenginius, lyginimo lentas su lygintuvais, chalatus ir šlepetes. Gausiais pusryčiais viešbučio svečiai gali mėgautis restorane, kambaryje arba terasoje.

Nuoširdžiai kviečiame apsilankyti – čia lengvai pamiršite miesto šurmulį ir ritmą, o atsipalaidavę ir pažvelgę į Trakų pilies vaizdus suprasite, kad nereikia niekur toli keliauti, kad praleistumėte įsimintiniausią vakarą savo gyvenime.