Loading…

Arbatinė – Svečių namai “Mūsų Verbena”

Parko prieglobstyje, 1933 metais statytame name įsikūrė svečių namai – arbatinė “Mūsų verbena”, kuri 2006 m. atvėrė duris miestelėnams ir miesto svečiams. Restauruodami kantriai darbavomės stengdamiesi išsaugoti jo autentiškumą. Interjeras, baldai, įvairios smulkmenos – primena Lietuvos tarpukario stilių. Kartu su gamta kūrėme ir formavome aplinką.

Spalvotą ir kvapnią aplinką sukuria įvairių arbatžolių draugija. Čia Jūs rasite ir mėtą, ir šalaviją, ir melisą, ir daugelį kitų, kurios ne tik maloniai nuteikia akį, bet ir savo aromatu žadina mintį užeiti. Garsai, verdantis vanduo, vėjas lauke, lapų šlamesys – visos šios detalės sukuria ypatingą atmosferą. Pabandykite mūsų arbatinėje išgerti puodelį arbatos pripildytos vasaros kvapų ir skonio ir pajuskite šilumą užliejančią Jūsų kūną ir sielą, dingstantį nuovargį, grįžtančią energiją.

Svečių namai – arbatinė laukia Jūsų

Norinčius pasimėgauti Lietuvos tarpukario inteligentų namų aplinka laukia svečių namai – arbatinė “Mūsų verbena”: autentiškos atnaujintos medinės grindys, autentiški restauruoti ąžuolo baldai, grindų takeliai, natūralaus lino patalynė, rankų darbo siuvinėtos servetėlės, pagalvių užvalkalai. Visa tai primena jaukią aplinką.

Svečių namuose įrengti 2 dviviečiai liukso kambariai ir 2 dviviečiai kambariai, kurių kiekviename yra modernios dušo kabinos, mini baras, kabelinė televizija, belaidžio ryšio internetas. Taip pat įrengta mašinų stovėjimo aikštelė.

Svečių namuose veikia restoranas, kuriame galite užsisakyti europietiškos – lietuviškos virtuvės patiekalų, iš kurių nemaža dalis yra gaminama pagal senas lietuviškas tradicijas. Patiekalai gardinami sode užaugintomis prieskoninėmis žolelėmis.

Laukiame Jūsų ir tikimės…

Paslaugos:

    Nakvynės paslaugos Šiauliuose

    Rengiami uždari vakarai

    Arbatinė

    Lietuviška virtuvė