Loading…

Atrakcionai, pramogos, laisvalaikis, poilsis visiems.

15 metų dirbdami pramogų ir laisvalaikio paslaugų teikimo ,prekybos srityje visoje Lietuvoje, stengiamės pateisinti visus Jūsų lūkesčius.Šiais metais įsigijome virš 50 įvairių įrengimų suaugusiems ir vaikams ,susijusių su 2013 paskelbtais Sveikatingumo, Pasaulio Lietuvių sporto žaidynių bei Gyvatės Metais. Minėtas paslaugas ir prekybą teikiame privačiose (gimtadieniuose,vardadieniuose,krikštynose, išleistuvėse, įmonių ir įstaigų rengiamose įvairiose šventėse ir kt.) ir viešose bendruomenių, seniūnijų, miestų šventėse.. Į Jūsų šventę atvežtus įrengimus surenkame ir prižiūrime, šventės pabaigoje įrengimus susirenkame,ir išvežame. Užimtumas-garantuotas
Privačiose šventėse saldumynų mėgėjams siūlome super saldžią atrakciją-,galimybę stebėti iš arčiau bei patiems pasigaminti sau norimo dydžio, formos cukraus vatą ,popkornų.Tai-smagi pramoga visiems šventės dalyviams,kai iš saldžių ,,siūlų” per atstumą susukamas vatinukas :-). Taip pat šventės dalyvius galėsite pavaišinti gaiviaisiais gėrimais ir kt.
Prašome žiūrėti mūsų video medžiagą: youtu.be/GaY1UWoiVYM, youtu.be/rf8VYPOgcoE,youtu.be/xkdFx7rRJ0I, youtu.be/K1nKNBf6ZJ8 , youtu.be/xSkpoU4CvK0, youtu.be/JPctoBsY9u4, youtu.be/krX1gxjP10E, youtu.be/Bn5QKehh68I, youtu.be/9c-SGi3SXe0, youtu.be/lbL1gKeuRkk, youtu.be/Xm_9GRDlpNc, youtu.be/8U28VQfJ7QQ
Mes tikime Jūsų ir mūsų glaudaus bendradarbiavimo sėkme.
Ne švenčių metu paslaugos vasarą bus teikiamos Mažeikiuose, prie Sodų vid. m – klos, parkelyje. Išrašome paslaugų pirkimo – pardavimo kvitus.
DĖMESIO:Pageidaujamus įrengimus galime parduoti. Sveikatos ir sėkmės Jums. Dėkojame už dėmesį. Pagarbiai Rima ir Vaidas.
Teirautis tel. 8-686-71267, 8-613-53983, 8-443-35340, Fax: +37044335340
Elektroniniu paštu: batutaipramogos.lt@gmail.com