Loading…

Butų nuoma Druskininkų centre

Butas yra pirmame aukšte (iš dviejų) su tiesioginiu įėjimu iš lauko. Apartamentuose euro remontas. Stiklo paketo langai su tinkleliais nuo vabzdžių bei šarvuotos durys užtikrins ramų poilsį. Yra seifas .

Puiki apartamentų įranga – nauji baldai, dvi miegamojo lovos, išlankstoma erdvi dvigulė sofa svetainėje. Svečių patogumui įrengta itin moderni virtuvė, su visa reikiama įranga (šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, duonos skrudintuvė, vandens virdulys, kaitlentė), svetainėje yra televizorius.

Jūsų laukia visada švari patalynė, virtuvėje yra visi reikalingi indai ir įrankiai. Apsistojus ilgesniam laikui nei trims dienoms, apartamentus reguliariai išvalo kambarių tvarkytoja. Svečiams pageidaujant, už papildomą mokestį kambariai gali būti tvarkomi kasdien.

Viename bute gali apsistoti iki 4-ių žmonių. Iš buto yra galimybės tiesiogiai pereiti į šalia taip pat mūsų nuomojamą butą, tai yra patogu poilsiaujant dviems šeimoms (iki 8-nių žmonių). Šalia kiekvieno buto yra vieta pasistatyti automobilį -iams.