Čiop Čiop

ČIOP ČIOP RENGINIŲ IR KULINARIJOS STUDIJOS

Tinklas Baltijos šalyse, siūlantis kulinarines pramogas ir netikėtus vakarėlių sprendimus. ČIOP ČIOP siūlo virtuvės vakarėlius, išskirtines vakarienes su atvira šefo gamybos pamoka, verslo pietus, net 6 skirtingas erdves konferencijoms,  netradicinius švenčių ir maisto tiekimo sprendimus, kūrybiškas vestuves bei įvairių kulinarinių projektų įgyvendinimą.

ČIOP ČIOP dirba su daugiau nei 10 skirtingų šefų, siūlo įvairias degustacijas su ekspertais, patiekaluose atsispindi gastronominės tendencijos bei visų pamėgtos klasikinės virtuvės. ČIOP ČIOP rūpinasi bei nuolat prisideda prie socialinių projektų.

KULINARIJOS STUDIJA ŽVEJŲ G. 2

Studija įrengta pačiame Vilniaus centre su vaizdu į pilį. Čia turėsite galimybę gaminti kartu su įvairių pasaulio virtuvių šefais, įgyvendinti savo švenčių idėjas šviesioje, didelėje erdvėje su žolės danga, lauko terasoje, arba nuostabioje terasoje ant stogo. ČIOP ČIOP Kulinarijos studija – vyninė ir baras, su išskirtiniu gėrimų asortimentu bei profesionaliomis degustacijomis. Tai šilta ir erdvi vieta jūsų renginiams ir šventėms.

EVENT STUDIJA IR KONFERENCIJŲ CENTRAS ŽALGIRIO G.135

Išskirtinė urbanistinė erdvė – studija su interaktyviu baru, profesionalia virtuve, žaliąja valgymo zona, scena bei VIP sale. Nauja ČIOP ČIOP erdvė siūlo unikalią galimybę pasimėgauti profesionalių šefų gamybos šou bei barmenų pasirodymais. Pietų planus papildys nauja ČIOP ČIOP pietų zona. Klientų patogumui įrengtos net 4 itin modernios konferencijų salės, pritaikytos verslo susitikimams, prezentacijoms, grupiniems užsiėmimams bei konferencijoms. Ištroškusiems lauko ir gamtos – įrengta lauko terasa bei terasa ant stogo su urban garden. Event studija talpina iki 200 žmonių ir suteikia galimybę įgyvendinti visas renginių idėjas.

Facebook: https://www.facebook.com/kulinarijosstudija/