Loading…

DETOKSIKACIJOS ir LIEKNĖJIMO ritualas visam kūnui

Skirkite porą valandų savo grožiui – reikia tiek nedaug, kad atrodytumėte patraukliau, jaustumėtės geriau ir sugrįžtų pasitikėjimas savimi!
Jums siūlomas „Kūno harmonijos“ specialistų atliekamas kūno linijas ir odą dailinančių procedūrų kompleksas, kurį sudaro:
Detoksikacijos ir lieknėjimo ritualas su Thalion kosmetika (90 min.). Šis itin didelės koncentracijos Laminarios ir Fucus dumblių įvyniojimas stimuliuoja medžiagų apykaitą, skatina riebalinių ląstelių skilimą ir toksinų pasišalinimą iš organizmo.
Įvyniojimo metu gausiai prakaituojama, bet organizmas apsaugomas nuo mineralų netekimo – tai užtikrina jūros vandens milteliai Thalasso-Oligo, kuriuose gausu mineralų ir mikroelementų. Tikėtinas rezultatas – geresnis audinių tonusas, harmoningos kūno linijos, mažesnės riebalų sankaupos.
Po įvyniojimo Jūsų laukia liekninamasis masažas. Ypatinga šios rūšies masažo technika padeda greitai pakoreguoti problemines kūno sritis, atsikratyti lokalinių riebalų sankaupų ir padailinti kūno linijas.
Siekiant optimalaus rezultato, rekomenduojamas šių procedūrų kursas – jis padės greičiau sumažinti apimtis bent keliais centimetrais ir atsikratyti celiulito bei strijų. Be to, masažas pasižymi organizmą valančiu poveikiu, šalina pabrinkimus, drėkina odą ir lieknina siluetą.
Komplekso eiga:• Viso kūno šveitimas;• Aktyvatorius;• Liekninamasis įvyniojimas,• Nuvalymas karštais rankšluosčiais arba dušas;• Liekninamasis masažas.

Kaina nuo: 46.66 EUR.