Loading…

Dovana vaikui nuo 140 cm į Belmonto nuotykių parką

Belmonto nuotykių parkas kviečia visus, kurie mėgsta savo poilsį praleisti aktyviai bei mėgsta adrenaliną. Čia Jūsų laukia neužmirštami įspūdžiai, gera nuotaika bei puikiai praleistas laikas.
Dovanų kuponas: 14 Eur Bilietas vaikui Belmonto nuotykių parke
Laipynių parkas – tai kliūčių ir aukštyje esančių takų kompleksas, išdėstytas pusės metro ir didesniame aukštyje. Parke yra 7 įvairaus sudėtingumo trasos, tad sau tinkamą galės pasirinkti ir vaikai.
• Svečiams, aukštesniems nei 105 cm. ūgio, nuotykių parkas siūlo vaikų trasas – geltoną ir oranžinę;• Svečiams, aukštesniems nei 140 cm, siūlo šeimos trasą – žalią;• Svečiams, kurių ūgis yra didesnis nei 150 cm, siūlo sporto trasas – mėlyną ir raudoną;• Svečiams nuo 14 metų, aukštesniems nei 150 cm ir sunkesniems nei 50 kg, siūlo išbandyti pilką trasą.
Bilietas galioja vaikams nuo 140 cm ūgio ir daugiau. 
 
Belmonto nuotykių parkas – tai nauja pramogų galimybė ne tik suaugusiems, bet ir vaikams! Įrengtas unikalioje vietoje, Pavilnių regioniniame parke, Nuotykių parkas siūlo lankytojams ekstremalių pramogų ir Belmonto centro svetingumo derinį. Parkas įrengtas kairiajame Vilnelės šlaite, beveik 40 m iškilusiame virš vaizdingo Belmonto slėnio. 

Kaina nuo: 14.00 EUR.