Loading…

DVARIŠKAS savaitgalis DVIEM su JODINĖJIMU

Ar norėtumėte pasijusti tikrais dvarininkais ir pailsėti taip, kaip kadaise ilsėjosi dvaro ponai? Praleiskite romantišką savaitgalį dvarininkišku ritmu – pramogos ir geriausi įspūdžiai – garantuoti! O kur dar puikios emocijos jodinėjant? Dvariškas savaitgalis taip pat gali tapti nuostabia dovana Jūsų artimiesiems ar bičiuliams!
Pirmoji diena:
12-17 val. Tradicinis Pakruojo dvaro renginys Gyvasis muziejus. Gyvasis muziejus – sustojusi dvariško gyvenimo diena.
Nuo 14 val. Svetingos sutiktuvės jaukiame viešbutyje „Stadala“. Pasivaišinsite barono von derr Ropo svečių sutiktuvių gėrimu. Apsigyvensite jaukiame viešbučio kambaryje.
18 val. Metas dvariškam atokvėpiui.
19 val. Vakarienė karčemoje „Traktierius“. Mėgausitės patiekalais iš šiaurės Lietuvos kulinarinio paveldo (į pasiūlymo kaina vakarienė neįskaičiuota).
20 val. Po ilgos dienos tiems, kurie dar turės jėgų ir ūpo, bus pasiūlytas NEPAPRASTAS vakarinis pasivaikščiojimas į Meilės salą. Pasak legendos, visos baronų Ropų kartos piršosi savo išrinktosioms būtent šioje saloje. Kaip Meilės simbolį tą pačią naktį į Kruojos upę sužadėtinis įmesdavo užkalbėtą auksinę monetą santarvei ir turtams privilioti, o sužadėtinė paleisdavo auksinę žuvelę, kad ji saugotų ir globotų būsimą šeimą.
22 val. Kambario linksmybės, nepamirštant dvariškos ramybės.
Po tokios linksmos dienos visas Dvaras Jums dėkos!
Antroji diena:
9.30 val. Svetingosios dvaro gaspadinės pavaišins sočiais ir gardžiais pusryčiais su kvapnia kava ar dvaro Aptiekariaus arbata.
10 val. Jojimas – tikra dvariška pramoga, tad Jums bus pasiūlyta užsėsti ant žirgų ir pajodinėti 30 min. su praktiškais instruktoriaus patarimais.
12 val. Atvirlaiškių rašymas tikra žąsies plunksna. Išlydėtuvės. Atsisveikinsite iki kito karto!
Papildomos ekskursijos, SPA procedūros ir pramogos pagal išankstinį susitarimą.

Kaina nuo: 90.00 EUR.