Loading…

Easy Lounge

Kasdien nuo 8 val. ryto pusryčiaujame su vaizdu į Teatro aikštę, o savaitgalį mėgaujamės vėlyvaisiais pusryčiais iki 16 val.

Neprivalai būti verslininkas, kad galėtum valgyti dienos pietus „Easy Lounge“. Bet privalai būti išalkęs. Mat pasirinkimas – tikrai nustebins. Nusprendę papietauti čia visada galėsite rinktis net iš 5 patiekalų. Tarp šių pasirinkimų, ką pavalgyti čia atras ir atsisakę mėsos, ir jos mėgėjai. Dienos pietų kainas galima įvardinti kaip geru kainos ir kokybės santykių – už pietų komplektą. Be visa to „Easy lounge“ virtuvės šefė visada rekomenduoja ir išskirtinį, gurmanišką savaitės patiekalą, bei desertą su juoda ILLY kava.

Dienos pietų meniu čia galima išbandyti kasdien nuo 11.30 iki 14.00 val. Juos galima užsisakyti išsinešimui telefonu: 8 700 55555.
Vakarai – su draugais, partneriais ir artimaisiais, skanaujant mūsų firminius patiekalus: firmines midijas su įvairiais pagardais, mini picas “Pizzetti”, beigelius ir jūsų labai mėgstamus rankų darbo itališkus makaronus. Savaitgaliais ne tik šėlstame iki ryto, bet ir skaniai pamaitiname sočiais naktipiečiais.