Loading…

Ekskursija „NUSIKALTIMAS IR BAUSMĖ” (N-14*)

Jeigu norite, bet nežinote kaip atsidėkoti savo įmonės darbuotojams už jų nuoširdų triūsą ar verslo partneriams arba klientams už jų lojalumą, esame pasirengę padėti. MB “Gero laiko” rengia netradicines, temines – kostiumines ekskursijas Vilniuje, kurias esant pageidavimui, praturtiname fotosesija, degustacija ar kitomis pramogomis. Nesugaišite daug laiko, nepatirsite didelių išlaidų ir neturėsite jokių rūpesčių. Viskuo pasirūpins MB “Gero laiko” ir Vilniaus paslapčių sergėtoja, gidė Mistera. Ji pasidalins su jumis pačiomis intymiausiomis Vilniaus paslaptimis su sąlyga – negalėsite pamatyti jos veido. Maža to, Mistera rekomenduos ir jums kauke pridengti akis, pečius paslėpti po skraiste, kad slapto susitikimo metu, išliktumėte incokgnito. Turėsite unikalią galimybę ne tik įgyti naujų žinių, bet ir tapti aktyviais ekskursijos dalyviais.

Šio susitikimo metu kalbėsitės apie tamsiąją Vilniaus miestiečių gyvenimo pusę. Jeigu prieš keletą šimtmečių būtų spausdinami dienraščiai, jų kriminalinės kronikos mirgėtų ne mažiau žiauriais nusikaltimais nei šiandiena. Nusikaltimų Vilniuje buvo visais laikais ir labai įvairių. Dar įvairesnės ir kartais sveiku protu nesuvokiamos, buvo bausmės. Ir reikia pripažinti, kai kuriais istoriniais periodais, žmonės buvo kalinami itin žiauriomis sąlygomis, visiškai nepelnytai ir net nusikalstamai.
Ekskursijos metu sužinosite, kaip veikė teisėsaugos sistema Vilniuje skirtingais istoriniais laikotarpiais, kur ir kokiomis sąlygomis buvo kalinami nuteistieji, kaip buvo vykdomos mirties bausmės, kokia profesija viduramžiais buvo vertinama didžiausiu užmokesčiu ir daugybė kitų intriguojančių faktų.

Po šios sukrečiančios ekskursijos, esant pageidavimui, nerimą galėsite numalšinti užkandžiaudami ir skanaudami alų restorane “Alaus namai”. Degustuosite gyvą lietuvišką alų, o sertifikuoti alaus žinovai supažindins su alaus istorija ir gamybos bei vartojimo tradicijomis, mitais bei legendomis.
Po to, gal ir budelio kirvis nebeatrodys toks baisus.

Sąlygos:
• Užsakymas galimas esant ne mažesnei kaip 10 asm. grupei, su degustacija – 15 asm. grupei.
• Prieš užsakant ekskursiją, būtina pasiteirauti dėl galimybės pasirinkti pageidaujamą datą.
• Registruojantis prašome nurodyti: užsakovo pavadinimą, telefono numerį, el. pašto adresą.
• Apmokėjus ir neatvykus į ekskursiją, pinigai negrąžinami.
• Pasiūlyme nurodytos kainos gali keistis, priklausomai nuo partnerių, teikiančių papildomas paslaugas, kainodaros politikos.
• Ekskursija vedama lietuvių kalba.

Ekskursijų kainos:
• Ekskursijos kaina asm. – 40 Lt
• Fotosesijos kaina asm. – 40 Lt
• Degustacija kaina: nuo 30 Lt
• Ekskursijos trukmė: ~ 2 val.
• Ekskursijos trukmė su degustacija: ~ 4 val.