Loading…

Epernay Restoranas bei Lounge

Dar visai neseniai pačioje sostinės širdyje įsikūrė šampano ir austrių namai – „Épernay“. Tai vieta, pasižyminti išskirtiniu, prabangiu interjeru, su kruopščiai apgalvotomis Prancūzijai būdingomis detalėmis bei subtiliu žvakių apšvietimu, kad įžengę pasijaustumėte lyg Champagne regione. Kaip pačiame Épernay miestelyje, taip ir pas mus, Etmonų g. 2, Vilniuje, galite rasti daugiau nei 200 šampano rūšių, prie kurių siūlome puikiai tinkančias 6-ių rūšių austres ar kitus specialius mūsų šefo paruoštus patiekalus iš prancūziškos virtuvės meniu.
„Épernay“ kolektyvas rūpinasi kiekvienu klientu ir visada yra pasiruošęs patarti, kurį šampaną kokiai progai pasirinkti ar kurie patiekalai prie vienos ar kitos rūšies šampano labiausiai dera. O pirmą kartą ragaujantiems austres ar šampaną maloniai padedame išsirinkti tinkamiausias rūšis.

Apsilankę su šeima, draugais ar darbo kolektyvu „Épernay“, puikiai praleisite vakarą jaukioje aplinkoje bei visada atrasite ne tik naujų skonių, tačiau ir plėsite savo žinias apie plataus Champagne regiono šampanus bei maistą.
Po skanios vakarienės kviečiame nusileisti į „Épernay“ rūsį, kuriame yra lounge zona. Čia cigarų mėgėjai suras, kur pasimėgauti skaniu cigaro dūmu ir taure gero konjako arba tiesiog išgerti kokteilį ir pabendrauti su bičiuliais skambant gerai muzikai.
„Épernay“ pasiruošę išpildyti visus Jūsų norus, kad jaustumėtės patogiai, lyg namuose.
Taip pat, kadangi mūsų patalpose įrengtos dvi atskiros erdvės (restoranas bei rūsys), turite galimybes nuomotis erdves atskirai arba kartu.