Loading…

EraRichi vila

Nauja, moderni vila įsikūrė jaukiame gamtos kampelyje, apsupta pro šalį tekančios Versekos upės, pusiaukelėje tarp Varėnos ir Eišiškių. Ryte Jus džiugins paukščių čiulbėjimas, diena galėsite grožėtis upe plaukiančiomis gulbėmis, pasiirstyti valtele, vakarus praleisti jaukiame restorane, pirties namelyje, lauko terasoje ar biliardo salėje.

Verslui, poilsiui, pobūviams ir atostogoms, vila “EraRichi” siūlo  išskirtinę aplinką bei dėmesį, Jūsų laukia smagios pramogos ir patrauklios kainos.

Vila “Era Richi” – tai  darbo, poilsio ir pramogų centras: jaukūs dviviečiai kambariai, dviaukščiai keturviečiai nameliai, vienas jų su sūkurine vonia, šviesi konferencijų salė (200 m2), įspūdingas restoranas, didžiulis baseinas su sūkurinė vonia bei turkiška ir suomiška pirtimis, 2 pirties nameliai, biliardas ir pulas, lauko teniso kortai, sporto aikštynai, žvejyba tvenkinyje ir kt. pramogos.

Visiems svečiams, gyvenantiems viloje, sveikatingumo centre baseinas, sūkurinė vonia, suomiška ir turkiška pirtys 2 valandos  – nemokamai.