Loading…

Golfo klubas “National Golf Resort”

National Golf Resort yra šiuo metu vystomas golfo kurorto projektas Vakarų Lietuvoje. Įsikūręs itin geografiškai palankioje vietoje – vos 12 km nuo Klaipėdos miesto centro ir vos 2o minučių kelio nuo Palangos oro uosto, kurortas pradės veiklą 2009 metais. Šis projektas ne veltui vadinamas kurortu. National Golf Resort netrukus pasiūlys ne tik golfo žaidimą, bet ir itin platų spektrą sportinių, poilsinių bei pramoginių paslaugų.

GOLFO AIKŠTYNAS

Vaizdingame Danės upės slėnyje bus įrengtas pasaulinius standartus atitinkantis klasikinis 18 duobučių 72 par golfo aikštynas su treniruočių aikštele ir 3 duobučių trumpojo žaidimo lauku. Golfo žaidėjai liks sužavėti kraštovaizdžio įvairove – aikštyną skiria Danės upė, tarp žaidimo takų gausu ežerėlių, smiltingų, pajūrio žemumoms būdingų vietovių, o taip pat vešliai žaliuojančių žolynų. 18 – ojo žaidimo tako ridenimo aikštelė suformuota Lietuvos žemėlapio formos, kuri taps National kurorto skiriamuoju ženklu. Be to, ypatingą įspūdį sukurs nuo klubo namo skardžio besileidžiantis krioklys, puikiai matomas iš 9 ir 18 žaidimo takų. Dėl 30 metrų ribose svyruojančio reljefinio lauko išsidėstymo kiekviena žaidimo aištelė pateiks vis naujų iššūkių ir suteiks neišdildomų įspūdžių.

Įsigykite narystę klube!

Jokio žaidimo mokesčio, pirmenybė rezervuoti žaidimo laiką, nuolaidos klubo name, kvietimai į turnyrus bei renginius – tai tik keletas iš narystės teikiamų privilegijų!

National Golf Resort narystės yra vieno tipo – suteikiamos  vieneriems metams ir atnaujinamos kiekvienų metų pradžioje.  Įstojimas į National Golf Resort klubą galimas nuo 2008 metų.