Loading…

“Gralis”

Legenda byloja: „Jei rasi Gralį – patirsi nepaprastą malonumą”…

Restorane Gralis viešpatauja senovė ir romantika. Čia svečiai turi galimybę stebėti metų laikų kaitą ir įvairovę, kai gamta nuo apmirimo per metus nueina kelią iki žydėjimo ir klestėjimo.

Savo svečiams siūlome prancūzišką virtuvę, restorano virtuvės šefas – prancūzas Patrick. Restorano virtuvės meistrų rankose receptai virsta meno kūriniu porceliano lėkštėje, o aukšto lygio aptarnavimą garantuoja patyręs ir dėmesingas personalas. Šiltuoju metų laiku vasaros terasoje galima džiaugtis unikaliu vaizdu – beribė raudonų Kauno senamiesčio stogų panorama, šimtamečių ąžuolų viršūnės atstoja sodriai žalią pievą.

Gralis taip pat siūlo apgyvendinimo paslaugas. Klasikinis interjeras, prabangūs apartamentai pačiame miesto centre, patogus privažiavimas, automobilių stovėjimo aikštelė, sotūs pusryčiai, dalykiniai pietus ir galimybė džiaugtis įsimintinom akimirkom.

Gralis – viskas ko reikia nepakartojamoms pramogoms ir išskirtiniam poilsiui

Restorane rengiami įvairūs pobūviai. Furšetai organizuojami iki 300, banketai – iki 150 žmonių. Iki 2000 žmonių aptarnaujami išvežamieji pobūviai bet kurioje Lietuvos vietoje. „Gralio” personalas gali pasirūpinti ne tik jūsų šventės maistu, bet ir muzikantais, programa, dekoracijomis ir kt.

Gralis taip pat siūlo apgyvendinimo paslaugas. Čia apsistojusieji gali suderinti darbą, poilsį ir pramogas. Jaukūs kambariai pačiame miesto centre, SPA paslaugos, uždara automobilių stovėjimo aikštelė, sotūs pusryčiai – viskas, ko reikia pramogoms, darbui ir poilsiui.

https://www.facebook.com/restoranas