Loading…

Grand Cafe Restoranas

Grand Cafe Restoranas įsikūręs pačioje Kauno širdyje, verslo centro “BLC” pirmajame aukšte esančiame K.Donelaičio g. 62 / V.Putvinskio g. 53. Šis gero maisto restoranas pirmuosius lankytojus pasiruošęs sutikti jau 8:00 valandą ryte ir pasiūlyti tradicinius amerikietiško ar angliško stiliaus pusryčių rinkinius, šviežias, čia pat kepamas bandeles, spurgas, gausybę pyragaičių ir per 40 rūšių geriausios itališkos kavos.
11:30 – 15:00 čia rasite ir gausų dienos pietų pasirinkimą, kasdien patiekiame 3 sriubas ir 6 antruosius patiekalus už ypatingai gerą kainą. Ideali vieta skubantiems – sriubą galima įsipilti patiems, ir Jums bevalgant priėjęs aptarnaujantis personalas priims tolimesnius Jūsų pageidavimus. Vakarienę išsirinksite iš mūsų gausaus meniu. Garantuojame, jog maistas bus šviežias ir kokybiškas, jo gamybai nenaudojame jokių kenksmingų maisto priedų!
Vakarais užsukus neleis nuobodžiauti vykstantys įvairūs renginiai, degustacijos, parodos. Nuolat besikeičiantis kokybiškų vynų asortimentas leis pajausti naujus įspūdžius ir atrasti savo favoritą.
Šiltojo sezono metu siūlome įsitaisyti jaukioje lauko terasoje ir mėgautis patiekalais tiesiai nuo griliaus. Esame neabejingi sportui, tad visas svarbiausias varžybas galite stebėti mūsų restorane, dalyvauti totalizatoriuje ir dar labiau džiaugtis pergalėmis!
Mielai surengsime šventę Jums svarbia proga savo restorane. Šventei pasirinkote kitą brangią širdžiai vietą arba namų jaukumą, tačiau nenorite plušti virtuvėje? Svečius galite nudžiuginti mūsų pagamintais ir pristatytais patiekalais, pasižyminčiais ne tik estetiška išvaizda, bet ir puikiu skoniu. Ruošiame maistą įmonių renginiams, konferencijoms, banketams, furšetams. Turime daug rekomendacijų!
Visą Jums reikalingą informaciją gausite telefonu +37065224867