Loading…

Grožio salonas “Sarma Style”

Kosmetikos ir parfumerijos parduotuvių pavadinimas „Sarma“ jau penkiolika metų daugeliui lietuvių reiškia kokybiškas grožio priemones. Nuo šiol, atvėrus duris naujiesiems grožio salonams, „Sarma“ tampa ir grožio paslaugų teikėja. Darysime viską, kad jau netrukus įtvirtintume „Sarma Style“ vardą kaip grožio paslaugų žinovo. Trokštame tapti visapusišku grožio ekspertu, kiekvieno, puoselėjančio savo grožį, geriausiu grožio konsultantu.

Visos grožio paslaugos ir procedūros salonuose „Sarma Style“ atliekamos naudojant garsių gamintojų priemones — „Wella professionals“, „SP“, „Sebastian“, „Lifetex“, „Ella Bache“. Mūsų salonai išsiskiria ir itin profesionaliais grožio specialistais. Jau dabar „Sarma Style“ dirba kvalifikuoti grožio specialistai, gerai žinomi Lietuvoje ir už jos ribų. Jie turi visas sąlygas nuolat kelti kvalifikaciją, sužinoti visas grožio pasaulio naujienas. Tai mums padeda siekti vieno iš tikslų — pristatyti klientams visas grožio naujienas ir Lietuvoje diktuoti grožio pasaulio madas.

Visų grožio specialistų, dirbančių grožio salonuose „Sarma Style“, vardu norime pakviesti Jus į mūsų salonus. Mums svarbiausia kiekvienas pas mus užsukantis klientas — dirbame taip, kad kiekviena klientė ir klientas būtų patenkinti suteiktomis paslaugomis, kad puikiai pailsėtų jaukioje, draugiškoje ir kartu šiuolaikiškoje aplinka. Svarbiausia — patikėkite mums puoselėti savo grožį.