Loading…

Gydomasis judesys. Klaipėda. Amir Ooržak.

Prieš savaitę Klaipėdoje vykę Amiro seminarai ir masažai sulaukė didelio susidomėjimo. Kadangi ne visus norinčius pavyko priimti, Amiras prieš kelionę namo sutiko Klaipėdą aplankyti dar kartą. Pirmųjų seminarų tema apie judesį buvo per proto prizmę, dabar bus mokoma kitų technikų.
Daugiau informacijos žemiau.

Mūsų kūnas yra mūsų ryšininkas su aplinkiniu pasauliu. Per kūną mes galime tyrinėti pasaulį ir kurti savo naujus pasaulius. Todėl mokėjimas valdyti savo kūną, suvokti jo galimybes, jausti jo poreikius, leidžia labai stipriai pagerinti gyvenimo kokybę.

Amir Ooržak visą gyvenimą labai intensyviai dirba su savo kūnu, ruošia sportininkus, gydo žmones. Savo praktikose ir kūno pažinime Amiras tyrinėja subtilias kūno energijas: kaip jos vaikšto, kaip išnyksta, kaip mobilizuojasi. Mūsų ligos ir sveikata prasideda nuo šių subtilių energijų, ir Amiras per savo praktikas veda į jų pažinimą. O kai kažką pažįstame, pradedame mokėti su tuo ir elgtis.

Todėl kviečiame jus į savęs stiprinimo ir pažinimo kelionę. Per tris vakarus iš eilės įvaldysite reikiamus įgūdžius. Tai ne tik įdomi kelionė, bet ir labai naudinga patirtis jūsų būsenoms ir sveikatai. Pats pažinimas vyks per skirtingų judesių tyrinėjimą šokant erelio šokį, kvėpavimo technikų išmokimą bei garso subtilybių suvokimą.

Erelio šokis padeda pajausti savo kūną, išlaisvinti prigimtinius natūralius judesius ir išlaisvinti tų judesių gamtinę jėgą. Šokis atpalaiduoja ir gydo mūsų kūną. Tai viena stipriausių Tuvos šamanų judesio praktikų. Judesiai gali priminti Ciguno, rytų kovos menų ar jogos asanų judesius.

Per šį šokį galima suvokti svarbiausius dėsnius, harmoniją. Jame susilieja viršus ir apačia, kietumas ir minkštumas, įkvėpimas ir iškvėpimas, kairė ir dešinė. Tai Tėvo Dangaus ir Motinos Žemės pagimdyta harmonija. Šokdami Erelio šokį suteikiam galimybę dalyvauti kiekvienai ląstelei. Kai ištirpstame, visos ląstelės atsiskiria ir tampa atskiros, o kai sutvirtėjame, ląstelės tampa vieniu. Tad jei kažkur skauda, organizmas kovoja visu kūnu, visas kūnas dirba toje srityje. Taip žmogus pripratina prie tokio darbo savo kūną. Dirbant su kūnu, dirbama ir su energijomis. Susikoncentruojant išstumiama tai ko nereikia, o ištirpstant ir ląstelėms atsiskiriant, tai ko nereikia nebeturi kur grįžti. O tai jau darbas energetiniu lygmeniu.

Praktikos išmoksite dalyvaudami tris vakarus iš eilės, rugpjūčio 26 – 28 d. nuo 18 val. (penktadienį, šeštadienį, sekmadienį).

Trijų praktikų kaina – 50 eurų. Mokestis dalyvaujant tik vieną dieną – 20 eurų. Mokama atvykus.

Vieno susitikimo trukmė 2 val.
Apsirenkite patogiai, kad galėtumėte laisvai judėti.

Būtina išankstinė registracija FB žinute arba +37061729046.