Loading…

Individualios ukulelės pamokos Vilniuje

Ar girdėjote kaip skamba ukulėlė? Gal būt seniai svajojate išmokti groti? O gal žinote kas norėtų išmokti? Padovanokite dovanų kuponą Individuali ukulėlės pamoka ir Jūsų laukia pažintis su nuostabiu muzikos instrumentu. Siūlome Jums puikią galimybę išmokti groti ukulele su profesionalu Moderni muzikos studija GSC studijoje!
Moderni muzikos studija GSC Jums siūlo individualią pamoką, kur bus skirtas laikas tik Jums. Profesionalus muzikos mokytojas padės atskleisti ukulelės technines galimybes, supažindins su populiariosios muzikos teorija.
Studijoje dirbama moderniai – mokymosi procese naudojami kompiuteriai, muzikinės programos, tai labai palengvina mokymosi procesą. Taikoma moderni, lanksti metodinė medžiaga, kuri yra labai įdomi, efektyvi ir sutaupo laiko, todėl norimas rezultatas pasiekiamas daug greičiau.
Pamokos rekomenduojamos pradedantiesiems ir visiems, kurie mokydamiesi groti nori sutaupyti laiko.
Apie Moderni muzikos studija GSC. Individualios gitaros, pianino, dainavimo, fleitos, saksofono, ukulėlės bei būgnų pamokos. Moderni muzikos studija dirba patyrę mokytojai, kurie moko pagal šiuolaikines JAV ir UK metodikas, kurių pagalba mokymosi procesas tampa paprastesnis ir greitesnis.

Kaina nuo: 75.00 EUR.