Loading…

Išnuomojama sodyba-vienkiemis ant ežero kranto!

Sodybos bendras gyvenamasis plotas – 200 m2.
Sodyboje – 3 šiuolaikiški, jaukūs, erdvūs miegamieji kambariai, erdvus valgomasis su vitrininiais langais į supančią aplinką. Jūsų jaukiems poilsio vakarams įrengta krosnelė. Sodyboje yra visi patogumai (didelis vonios kambarys su dušo kabina, WC, kriauklė). Valgomajame stovi plokščiaekranis televizorius su palydovine televizija.
Virtuvėje, kuri yra apjungta su valgomuoju, įrengta moderni buitinė technika, visi reikalingi įrankiai ir indai.
Linksmiems vasaros vakarams su šeima įkurta didelė lauko terasa su lauko židiniu. Vakarais galima stebėti dangų bei tyrinėti žvaigždes su sodyboje esančiu teleskopu.
Ant ežero kranto yra jauki, švari, rąstinė pirtelė.
Nuo pirtelės į ežerą veda platus, 20m ilgio lieptas nuo kurio galima mėgautis žvejyba, maudynėmis, nardymu, vėžių gaudymu, romantišku pasisedėjimu palydint ar pasitinkant saulę.
Žvejus nudžiugins traukiami laimikiai, ežeras yra įžuvintas. Gausu lydekų, amūrų, karšių, lynų, ungurių, vėgelių… Negana to, galima mėgautis uogavimu, grybavimu ar saulės voniomis.
Sodyboje yra valtis, burlentė.
Aplinka visada prižiūrėta ir sutvarkyta, sodybos teritorija aptverta ir rakinama.

Sodyba-vienkiemis yra 30 km. nuo Utenos miesto ir užima net 15 ha. plotą, tad ramybė ir poilsis yra garantuoti. Viešnagės metu būsite vieninteliai šeimininkai ir pajusite aplink Jus pulsuojančią natūralią gamtą,
KAINA: 2500 Lt/724 eur.*
*kaina nurodyta savaitgaliui nuomojantis visą sodybą.