Loading…

J. Liaukonio sodyba

Jono Liaukonio kaimo turizmo sodyba įsikūrusi poeto Sigito Gedos gimtinėje – Paterų kaime, Lazdijų rajone. Sodyba veiklą pradėjo 2006 m. Vienkiemis ant Samanio ežero kranto užima 12 ha. plotą. Tai rami, uždara vieta, apsupta gražios gamtos.

Svečiams skirtas apvalių rąstų namelis ant ežero kranto. Jame yra du kambariai, kuriuose gali ilsėtis 10 žmonių. Pirmame aukšte esančiame pokylių kambaryje su židiniu galima švęsti šeimos ar gerų draugų šventes, čia tilps iki 12 žmonių kompanija. Maistą galima pasigaminti ten pat esančioje virtuvėlėje. Svečių patogumui skirti visi indai, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, televizorius, patalynė, yra tualetas, dušas. Lauko židinyje galima pasigaminti ant ugnies keptų gaminių.

Sodyboje yra teikiamos apgyvendinimo, pirties, valčių, sporto-poilsio inventoriaus nuomos paslaugos. Čia atvykę poilsiautojai gali pajodinėti žirgais.

Maloniai kviečiame atgauti jėgas karštoje pirtyje ir pasimėgauti jos teikiamais malonumais.

Sodybos šeimininkai gyvena kaime ir vykdo žemės ūkio veiklą, todėl poilsiaujantiems gali pasiūlyti ne tik ramią ir sveiką aplinką, bet ir pavaišinti ūkyje išaugintais šviežiais sveikais maisto produktais: įvairiausių rūšių daržovėmis, bei čia pat ūkyje pagamintais pieno produktais. Taip pat yra visos sąlygos supažindinti su kaimo žmonių kasdienybe, parodyti kaime dirbamus darbus, supažindinti su tradicine žemdirbyste ir leisti iš arti pamatyti čia auginamus gyvūnus.

Atvykę į Jono Liaukonio kaimo turizmo sodybą, poilsiautojai turi galimybę ne tik grožėtis gamta ir susitelkti ramiam poilsiui, bet ir pramogauti.