Loading…

“Jadvygos sodyba”

“Jadvygos sodyba” – kaimo turizmo sodyba, įsikūrusi Trakų raj., Aukštadvario regioninio parko teritorijoje Nikronių kaime. Sodybos su šalia esančia teritorija plotas – 1 ha. Vos tik peržengus sodybos vartelių ribą ir paėjus kelis metrus, atsiveria nuostabaus ir mielo širdžiai vaizdo panorama – didelio ir mėlyno ežero platybėse besidriekiančio miško ir dangaus horizontas.

 

Sodyba pritaikyta tiek ramiam, tiek ir aktyviam poilsiui. Poilsiautojai čia gali atvykti pailsėti ir su šeima ir su darbo kolektyvu, atšvęsti vestuves, surengti pobūvį ar dalykinį susitikimą.

 

Sodybos šeimininkai yra laimingi ir nuoširdūs žmonės, laukiantys poilsiautojų ir siekiantys, kad išvykstantieji iš sodybos būtų patenkinti ir turėtų daug gerų įspūdžių.

 

Poilsiautojams, siekiantiems pagilinti savo pažinimą, smalsumą ar tiesiog aktyviai praleisti poilsio dienas, yra galimybė Aukštadvario miestelyje (4 km nuo sodybos) pasivažinėti kartingais, aplankyti žinomą “Velnio duobę”, Domininkonų vienuolyną, “Kartuvių kalną” ir kitus objektus.

 

Na, o jei kas nenori vykti tolėliau, visai čia pat sodybos, vos už pusantro kilometro yra legendomis apipintas, ženklais išmargintas Nikronių akmuo…

 

100 metrų nuo sodybos yra puiki vieta žasiti dažasvydį, kurį gali organizuoti ir sodybos šeimininkai.

 

Laukiame Jūsų atvykstant