Jazzhotel dūminė pirtis ir erdvi salė

Viešbutyje sudarytos puikios sąlygos įdomiems renginiams ir pokyliams. Jazzhotel jau įprasta tapo organizuoti įvairius priėmimus, seminarus, proginius vakarus. Čia 65 žmonės gali susėsti prie unikalaus ąžuolinio pokylių stalo, kurio plotis – 1,9 m., o ilgis net 9 m. Didesnėms šeimos šventėms yra galimybė užsisakyti šeimininkės paslaugas. Renginius aukštos kokybės SURROUND muzikos aparatūra įgarsina profesionalus didžėjus, svečiai gali naudotis karaoke, savarankiškai pasirinkti muziką. Garso aparatūra gali būti nuomojama.

Šalia viešbučio, ant ežero kranto įrengta originali dūminė pirtis. Ji įrengta pagal specialų dizainerio projektą ir stebina išmone. Solidus prie žemės prigludęs jos siluetas natūraliai susilieja su aplinka b- net medis, trukdęs priepirčiui, buvo ne nukirstas, bet maloniai pakviestas toliau augti priepirčio kertėje. įdomiausia pačioje garinėje – rūpestingai kūrenta 7 valandas (!) masyvi atvirų akmenų pirmykštė krosnis alsuoja malonia kaitra. Orui perdžiūti neleidžia čia pat čiurlenančios vandens srovelės. Masyvaus tamsaus medžio plautai išdėstyti netikėtose vietose. Kiekvienas čia gali susirasti jaukų kampelį, kur gali pasislėpti net garinėje esančių draugų akių ir galės ramiai pabūti vienas su savimi.

Garas šioje pirtyje minkštas, malonus, jo kokybę ne kartą įvertini ir „Pirties akademijos” specialistai. Ekskursiją į dūminę pirtį gali paįvairinti profesionalus pėrimas vantomis ir paties šeimininko atliekamos masažo procedūros.

Ši pirtis puikiai tinka įdomiems pašnekesiams, susitikimams, netradicinėms praktikoms. Ji reikalauja pagarbos ir rūpestingo elgesio. Girtuokliai ir triukšmadariai čia nepageidaujami!