Loading…

Jogos centras “Shanti”

Shanti jogos centras, įkurtas 2001 m. vasario 26 d. yra vienas pirmųjų ir šiuo metu seniausias jogos centras Lietuvoje, šiemet švenčiantis 10 metų sukaktį. Centre mokoma klasikinės integralios hatha (sanskrit हठयोगjogos vadovaujantis Swami Sivananda mokymu. Centre visi dirbantys mokytojai sertifikuoti, turintys didelį stažą mokant bei praktikuojant jogą, yra baigę mokytojų bei meistrų kursus Austrijoje, Indijoje, Kanadoje, Lenkijoje ir kitose šalyse. Stažavosi įvairiuose kursuose, jogos centruose ir ašramuose. Mūsų centras nėra užsienio organizacijų ar atskirų jogos mokytojų atstovas, taip pat nesame religinė bendruomenė, sekta ir pan. Centre gali praktikuoti jogą įvairaus amžiaus, tautybių, religinių įsitikinimų ir socialinės padėties žmonės.

Shanti jogos centro pagrindiniai tikslai – plėtoti ir populiarinti jogą ir ajurvedą, skatinti Lietuvos visuomenę domėtis sveika gyvensena.

Aurelijus. Dvasinis vardas Hamsa. Centro vadovas ir jogos meistras (Yogacharya): “Praktikuoju jogą nuo 2007 metų, ji pakeitė mano gyvenimą iš pagrindų. Už tai dėkoju jogos centro įkūrėjai Rukmini. Galiu patvirtinti, jog joga pats efektyviausias ir veiksmingiausias būdas tobulinti dvasią, kūną ir protą. Tai gili ir tūkstantmečius siekianti filosofija paremta supančios aplinkos ir pačio savęs suvokimu, tapatumu. Domiuosi įvairiomis rytų filosofijos kryptimis, esu susipažinęs su įvairiomis jogos rūšimis, kinų cigunu ir japonų reiki. Ir tai tik dar kartą man įrodė, jog visos sistemos panašios ir papildančios viena kitą, kad viskas veda į viena. Linkiu visiems ieškantiems fizinės ir dvasinės gerovės, tai atrasti mūsų centre.”