Loading…

Juodojo katino smuklė 2

Lankytojus, įžengusius pro „Juodojo Katino smuklės-2″ duris, pasitinkasmuklės simbolis – juodas katinas. Tačiau nebūkite prietaringi, nebijokite nesėkmės: priešingai nei juoda katė, juodasis katinas neša laimę ir pasisekimą.

Smuklėje katinai puikuojasi ne tik ant sienų, lankytojus jie stebi ir iš stilingojo baro. „Juodojo Katino smuklės-2″ solidžiame interjere dominuoja medis, metalo elementai. Čia galima užsukti ne tik linksmai su draugais pasišnekučiuoti, bet ir surengti verslo pietus. Smuklės interjere šeimininkai norėjo perteikti airiško pub‘o stilių, siekė, kad užsukęs klientas jaustųsi patogiai ir laisvai. Ir tai iš tiesų pavyko.

Jau 8 metus veikiančią „Juodojo Katino smuklę-2″ pamėgo ne tik vietiniaigyventojai, bet ir svečiai iš kitų šalių, mielai užsukantys kaip į savo namus.

Naujam pavasario sezonui sukurtas smuklės valgiaraštis žavi ir vilioja: lankytojams siūlomas didelis patiekalų asortimentas, iš kurio išsirinks ne tik vegetarai, bet ir mėgstantys vištieną, jautieną, kiaulieną, lašišą. Gurmanai gali mėgautis jūrų delikatesais: midijomis, krevetėmis, menke, upėtakiu. Naujajame valgiaraštyje rasite ir ypatingųjų šedevrų: airišką jautienos troškinį, kiaulienos išpjovos kepsnį, ėrienos, antienos patiekalų, kuriuos jau pamėgo nuolatiniai smuklės lankytojai. Šių patiekalų galima rasti tik pas mus, nes jie – smuklės virėjo išmonė ir ilgo darbo rezultatas
Užsukusių pasimėgauti įvairių rūšių alumi laukia didelis užkandžių pasirinkimas. Čia pilstomas ne tik „Carlsberg”, „Švyturio Extra” ir „Švyturio Baltas” alus, bet ir garsusis airiškas „Guinness”, pritraukiantis nemažai šio alaus mėgėjų.

Norinčiųjų greitai pavalgyti „Juodojo Katino smuklė-2″ tikrai nenuvils, nes kiekvieną dieną čia siūlomi sotūs, skanūs, nebrangūs ir itin greitai paruošiami dienos patiekalai.

„Juodojo Katino smuklė-2″ du metus iš eilės apdovanojama „Carslberg Ambasada” titulu, įrodančiu lankytojų ištikimybę ir simpatijas šiai vietai, aukštus įstaigos reitingus.