Kaimo turizmo sodyba “Dubuklis”

Kaimo turizmo sodyba yra vaizdingame Trakų rajone, netoli nacionalinio parko.

Nuostabus kraštovaizdis ir ramybė. Sodyba ant kalno, tiksliau – kalne, apačioje ežeras, toliau matyti kalneliai, keli kaimiečių trobesiai… Jausmas, kai tu matai, o tavęs ne, nuteikia atsipalaidavimu ir nerūpestingam poilsiui.

Vandens kubilas ir pirties malonumai yra. Šių procedūrų metu galėsite atsipalaiduoti, atgauti jėgas. Didelėje svetainėje ar jaukioje pavėsinėje susėsit prie vaišių stalo. Lauko židinyje kepsite kepsnius, o jėgas galėsite išbandyti žaisdami krepšinį, tinklinį ar kitus žaidimus. Mėgstantys ramybę galės plaukti valtele žvejoti. Norintys pažinti aplinką, bus pavėžinti išskirtiniu visureigiu, aplankant gražiausius natūralius gamtovaizdžius ir istorines vietas.

Svečiams iš anksto pageidaujant organizuojami žaidimai, derinami renginių scenarijai. Galite ramiai pailsėti su draugais ar šeimos nariais, o gal  planuojat surengti linksmą įmonės vakarėlį? Bet kuriuo atveju, Jūsų privatumas – garantuotas.. Svarbiausia šioje sodyboje – tai visą viešnagės laiką lydinti nuoširdi dvasia, tampanti tikra atgaiva info ir techno laikmečio žmogui. Čia atvykę, Jūs būsite apgaubti neįkyriu dėmesiu, bus pasirūpinta vakarėlio linksmąja dvasia ir Jumis pačiais.