Kaimo turizmo sodyba, Misgirių stovyklavietė, pirtis. Klaipėdos raj.

– Norinčius pabėgti nuo miesto šurmulio į pirmykštės gamtos ir ramybės prieglobstį, kur galima pamiršti vis nesibaigiančius darbus bei namų rutiną, maloniai kviečiame atvykti į naujai įrengta stovyklavietę Klaipėdos rajone, Misgirių kaime, apie tris.

– Čia Jūsų paslaugoms virš 20 hektarų teritorija su 4 ha žuvingu tvenkiniu, raistu su gausia paukščių kolonija, natūraliomis pievomis, kur gausu vaistažolių ir žemuogių, mišku turtingu grybais ir riešutais, trešnių giraitė ir avietynai.

– Aktyvaus poilsio mėgėjams siūlome žvejybą, valtis, vandens dviratį, tinklinio aikštelę. Prisiekusiems pirtininkams, tradicine garinę su vantomis bei egzotine OFURO (pas mus kubilu vadinama) Japonišką pirtį (reikia užsisakyti išanksto).

Klojime “Geležinis karpis” yra pobūvių salė talpinanti apie 40 žmonių. Viskas pritaikyta šeimyninėms šventėms yra virtuvė, san mazgas, dušas. Antrame aukšte įrengti poilsio kambariai (21 lova) trūkstant vietų rekomenduojame atsivežti arba galime išsinuomoti palapines.

– Stovyklautojus su palapinėmis kviečiame nuo gegužės iki rugsėjo pabaigos,
– Nameliams ant ratų pajungiame elektrą ir vandenį.
– Tvenkinyje pagautas žuvis čia pat galėsite išsikepti arba išsirūkyti.
– Pirties namelyje yra salytė, o mansardoje poilsio kambarys.(reikia užsisakyti išanksto )
– Mėgstančius fotografuoti tikrai pakerės nuostabi Žemaitijos gamta, tad gerų kadrų albumas garantuotas.
– Maloniai kviečiame atvykti į Misgirių stovyklavietę.
– Galime priimti dideles poilsiautoju grupes, organizacijų stovyklas – seminarus, vakarones, koncertus, organizuoti maitinimą

http://www.tralandia.lt/misgiriu-poilsiaviete-r45643