Kaimo turizmo sodyba „Neries kilpa“

Jauki kaimo turizmo sodyba „Neries kilpa“ įsikūrusi jaunų pušų apsuptyje netoli Neries upės, čia galima ramiai praleisti vakarą ar savaitgalį su šeima ar draugais. Taip pat galite švęsti savo šeimos šventes, krikštynas, vestuves, gimtadienius ir t.t. Mes jums siūlome jaukias pobūvių sales su židiniais – mažojoje salėje telpa 30, didžiojoje – 80 žmonių. Šių pastatų antruose aukštuose yra jaukūs miegamieji, taip pat yra atskiras namelis jauniesiems ar norintiems praleisti vakarą romantiškai.

Nuostabaus grožio aplinkoje yra dvi didelės pavėsinės, šašlykinė, Jūsų mažųjų pramogoms yra skirtos supynės, smėlio dėžė, čiuožyklos, žaidimų nameliai bei batutas. Taip pat yra puikios galimybės pramogauti – pirtelė, kubilas, prie sodybos esančiame miške galima žaisti dažasvydį. Jūsų patogumui siūlome virtuvės paslaugas – pagaminsime ir patieksime tai, ko pageidausite. Papuošime jūsų šventinius stalus bei maistą, galime pasiūlyti muzikantų, foto ir video operatorių paslaugas.

Pasaulyje yra daug žmonių su negalia, todėl negalime pamiršti ir jų patogumo. Šią sodybą įrenginėjome į tai atsižvelgdami – jiems yra įrengti specialūs WC, dušas, miegamasis su dvigule lova. Sodybos pastatų slenksčiai yra tinkami įvažiuoti su vežimėliu.

Kviečiame susipažinti su mūsų sodyba virtualiame ture: http://www.nerieskilpa.lt/virtual/1_Project110.html  ir tikimės sulaukti Jūsų pas mus! 🙂

POBŪVIŲ SALĖS IR NAKVYNĖ

Rimtas pobūvis neturi baigtis svečių rūpesčiu, kaip viduryje nakties nuvykti namo. Mes siūlome nakvynę sodyboje ir puikius, sveikatą pataisančius pusryčius kitą rytą. ;)

Didžiosios pobūvių salės antrajame aukšte yra šeši kambariai, kuriuose yra plačios ir patogios dvigulės lovos:
  – Du kambariai yra su viena dvigule lova (viso – 4 svečiai),
  – Trys kambariai yra su dviem dvigulėmis lovomis  (viso – 12 svečių),
  – Viename dideliame kambaryje stovi net devynios dvigulės lovos (viso – 18 svečių).

Viso virš didžiosios pobūvių salės gali nakvoti iki 34 svečių.
Jų patogumui įrengti du WC, taip pat dušo kabina (yra karštas vanduo).

Mažosios pobūvių salės antrame aukšte yra du kambariai, kuriuose taip pat yra plačios ir patogios dvigulės lovos:
  – Vienas kambarys yra su dviem dvigulėmis lovomis  (viso – 4 svečiai),
  – Vienas kambarys yra su trim dvigulėmis lovomis  (viso – 6 svečiai),
  – Hole galime apnakvindinti dar 8 žmones ant minkštų plačių čiužinių.

Jei šių 52 miegamųjų vietų nepakanka – galime apnakvindinti svečius kitame sodybos pastate.
Visoms nakvynės vietoms užtikriname gerus šiuolaikinius čiužinius, suteikiame  patalynę, rankšluoščius.

Jaunavedžių namelis yra skirtas ypatingo privatumo ir jaukumo norintiems svečiams, jis, suprantama, skirtas dviems svečiams.

PIRTIS, KUBILAS IR BASEINAS

Retas draugų susibūrimas vyksta tik prie stalo – dažniausiai smagios kalbos tęsiasi prie alaus bokalo, prieš tai gerai išsipėrus pirtyje, atsipalaidavus karštame kubile ar baseine. Mūsų sodyboje rasite ir pirtį, ir kubilą ir baseiną!

PRAMOGOS

Baidarių nuoma:

Mes turime penketą dviviečių baidarių, kurias galite išsinuomoti. Jei tai pirmas Jūsų žygis baidarėmis – rekomenduotume plaukimą Neries upe. Jei esate plaukę baidarėmis ir norite rimtesnių įspūdžių – galima plaukti Musės upeliu, kuris vėliau įteka į Nerį. Į maršruto pradžią Jus ir baidares nuvežame, o žygis baigiasi Neries krante prie sodybos. Suteikiame gelbėjimosi liemenes. Paslaugos kaina – 50 Lt. (€ 14,48).

Dažasvydis:

Žaisit galima bet kurią savaitės dieną, tačiau užsakyti pramogą reikia mažiausiai prieš dvi dienas. Vienu metu gali žaisti iki 10 žmonių, jiems suteikiama visa reikalinga įranga – apranga, kaukės, markeriai (šautuvai), suteikiamas instruktažas kaip elgtis ir žaisti. Žaidimas vyksta miško teritorijoje prie sodybos.

Įrangos mokestis žmogui – 20 Lt. (€ 5,79).
Šovinių (kamuoliukų) kaina priklauso nuo perkamo kiekio:
  – 100 vnt. – 15 Lt. (€ 4,34) (vieno kamuoliuko kaina 0,15 Lt. (€ 0,0434));
  – 500 vnt. – 70 Lt. (€ 20,27) (vieno kamuoliuko kaina 0,14 Lt. (€ 0,04054));
  – 1000 vnt. – 130 Lt. (€ 37,65) (vieno kamuoliuko kaina 0,13 Lt. (€ 0,03765)).

Pramogos gamtoje:

Sodyba įsikūrusi Neries kilpoje, viduryje miško. Tyla, ramybė ir grynas oras suteikia visas sąlygas atsipalaiduoti, pabūti gamtoje ir atsiriboti nuo visų rūpesčių. Vasarą galima pauogauti, pagrybauti ar žuvytę pasigauti.

KAINOS

Mes norime Jums suteikti aukščiausios kokybės paslaugas už priimtiną kainą. Kainos gali būti derinamos, priklausomai nuo Jūsų poreikių, svečių skaičiaus ir užsakomų paslaugų gausos. Talpiname 80 žmonių, apnakvydiname 64 žmones.

Nuomojant sodybą savaitgaliui (šeštadienis-sekmadienis), sodybos nuoma, vieno svečio maitinimas vakaro pobūvio metu, nakvynė ir pusryčiai – 50€ – 55€.

Pirties kaina vakarui – nuo € 80.00 , kubilo – € 90.00.

Žiemą baseinas – € 150.00.

Jaunavedžių namelio kaina nakčiai – € 90.00

Nuomojant sodybą darbo dienomis nedidelėms grupėms be maitinimo – nakvynės kaina €13.00 (44.89 Lt) žmogui.

Jaunavedžių namelio kaina – € 90.00.

Šventinėmis dienomis (Kalėdos, Naujieji Metai, Joninės ir pan.) – kainos derinamos atskiru susitarimu.

Papildomai kėdė apvilkta su kaspinu € 4.00 , be kaspino € 3.00.
Stalo „sijonas“ – € 6.00  už 1 m., servetėlės € 15.00 , žvakė nuo € 1.00  iki € 3.00.

Pramogų kainos pateiktos viršuje.
Visos kainos nurodytos su PVM mokesčiu. Išrašome PVM sąskaitas-faktūras.

UŽSAKYMAS

Jei norite, kad Jūsų šventės nesugadintų smulkmenos – labai svarbu viską suplanuoti.
„Kas pirmesnis – tas gudresnis“, sako lietuvių liaudies išmintis. Rezervuokite norimas dienas šiame kalendoriuje, tada ne vėliau kaip per dieną reikėtų susisiekti su mumis telefonu ir sutarti dėl avanso įnešimo. Nesusisiekus ar rezervacijos nepatvirtinus avanso  įnešimu – rezervacija gali būti atšaukta.

Mūsų tinklalapyje: http://www.nerieskilpa.lt/uzsakymas/ rasite kalendorių, kuriame yra pažymėta, kurios dienos yra užsakytos, rezervuotos ar laisvos. Rezervuotos dienos dar nėra patvirtintos avanso įnešimu, todėl yra tikimybė, kad užsakymas gali būti atšauktas. Jei Jus domina dienos, kurios rodomos kaip „rezervuotos“ – skambinkite mums telefonu.

Lauksime Jūsų svečiuose pas mus! ;)