Loading…

Kangoo Jumps treniruotė – 8 kartai

Mėnesio treniruotės su Kangoo Jumps batais!
Dovanų kuponas aktyviam laisvalaikiui – Mėnesio treniruotės su Kangoo Jumps batais 8 kartai per 30 dienų. Vienos treniruotės trukmė 60 min. Sportuoti galima ir lauke. Kviečiame išbandyti jau dabar! Jei abejojate, pasirinkite Dovanų kuponą 1 kartui 
Kangoo Jumps treniruotės tinkamos visiems žmonėms, nepriklausomai nuo jų fizinio pasirengimo lygio ar amžiaus. Avint šiuos batus sportuoti gali vaikai nuo 6 metų, suaugusieji ir senjorai.
Kangoo Club Lietuva kvalifikuoti ir patyrę instruktoriai pasirūpins kiekvienu treniruočių dalyviu. Kiekvienam grupinių treniruočių dalyviui suteiks dėmesį, bei rūpestį, kad treniruotės būtų sklandžios, efektyvios bei teiktų malonumą. Pakvieskite savo artimuosius, draugus ir sportuokite kartu. Dovanokite ir padrąsinkite aktyviam laisvalaikiui. 
Siūlome pasirinkti 1 mėnesio abonentą – 8 treniruotėms  (30 dienų). Dovanų kupono galiojimo trukmė 12 mėn. 
Sutvirkėk ir atsikratyk svorio šokinėdamas
Kangoo JumpsTM – pasaulinis prekinis ženklas, leidžiantis efektyviai atsikratyti nepageidaujamo svorio ir itin greitai pasikrauti energijos. Ar žinojote, kad šokinėjimas su Kangoo Jumps batais skatina aktyvesnį laimės hormonų išsiskyrimą?
Moksliniais tyrimais įrodyta, kad sportuojant su Kangoo Jumps batais daug greičiau pasiekiamos norimos kūno formos, nes sudeginama 25 proc. daugiau kalorijų nei reguliariai sportuojant su įprastais bateliais. Kangoo Club profesionalų  komanda Jums sudarys mitybos planą arba galite įsigyti dovanų kuponą Kangoo Jumps treniruotei 8 kartams su mitybos planu. 
Apie Kangoo Club Lietuva. Profesionalių Kangoo Jumps instruktorių komanda, kviečianti išbandyti stilinguosius Kangoo Jumps batus ir pasinerti į įspūdingas ir modernias treniruotes.

Kaina nuo: 45.00 EUR.