Loading…

Kanojų polo

Mėgaukitės Kanupolo žaidimu bet kurioje Jūsų trokštamoje vietoje! Force One, vieninteliai ir pirmieji rinkoje nuo 2004 m. siūlo mobilų variantą, bet kurioje tinkamoje vietoje visoje Lietuvoje.

Kanojų Polo yra puiki vandens pramoga tiek draugų grupėms ir asmeninėms šventėms tiek įmonių vasaros renginiams – nė vienas nelieka abejingas šiam žaidimui! Žaidimo taisykles geriausiai apibūdina vandensvydžio, rankinio ir krepšinio taisyklių mišinys. Dalyviai suskirstyti į dvi komandas, sudarytas iš 4-6 žmonių, rungtyniauja vieni prieš kitus. Rungtynių metu teks sustabdyti priešininką ir bandyti prasiveržti link jo vartų, laviruojant tarp priešingos komandos kanojų – tai yra tikrieji žaidimo iššūkiai! Kiekvienas dalyvis žaidžia lengvai valdomose ir stabiliai ant vandens besilaikančiose kanojose. Tai žaidimas kiekvienam, nereikalaujantis specialių kanojos valdymo įgūdžių.

Jūs patirsite, kad Force One Kanoju Polo yra specialiai sukurtas kuo didesniam malonumui – įmušti kuo daugiau įvarčių – dėl specialaus dizaino vartų – žaidimas tampa dar įdomesnis žiūrovams, laukiantiems kiekvieno įvarčio. Taip pat žaidėjai yra optimaliai apsaugoti – dėl specialių šalmų su veido apsauga bei apsauginių pirštinių ir be abejonės – plaukimo liemenės kiekvienam žaidėjui.

Kanojų Polo puikiai derinamas su komandos formavimo mokymais ir renginiais, konferencijomis, seminarais, mokymais, susitikimais, įmonių šventėmis, renginiais klientams ar kitomis šventėmis. Puiki pramoga kaip pati savaime arba kaip viena iš pramogų viso renginio metu.