Loading…

Karalienė joga

Helena Lisovska – karalienės jogos įkūrėja

Karalienė Joga – pasirinko mane, veda, nukreipia ir nurodo kelią.

Esu dėkinga, kad aš galiu matyti ir jausti visą jos išmintį ir įvairovę, studijuoti ir naudotis realybėje.

Savo gyvenimą paskyriau aiškiaregystės, psichologijos, meditacijos, jogos studijavimui. Ieškojau atsakymo į klausimą: „Kaip aš galiu padėti žmonijai?“

Aplink buvo daug ligotų ir nelaimingų žmonių, įskaitant giminių ir draugų. Vien psichologijos panaudojimo buvo maža, todėl studijavau žmogaus energoinformacinį lauką, ką galima padaryti keičiant mintis, žodžius, poelgius, jausmus. Taigi priartėjau prie Dvasinio mokytojavimo, meditacijų, paskaitų ir praktinių užsiėmimų, kurie padeda žmonėms išsivaduoti iš klaidingų įsitikinimų, rėmų, suvaržymų. Besikeičiant žmogaus pasaulėžiūrai išsilygindavo energoinformacinis laukas, sugrįždavo harmonija ir ramybė.

2008 m. susipažinau su knyga ir kompaktiniu disku jogo, kuris didelių pastangų dėka tobulino asanas, tačiau jis nematė, kas vyksta energoinformaciniame lauke. Tik tada aš supratau, kad darau asanas kitaip nei kiti jogai – lengvai ir laisvai Dvasios būklėje.

Nuo 2008 m. pradėjau praktikuoti asanas su savo mokiniais. Tai davė puikių rezultatų. Asanos užbaigė mano paieškas. Karalienės Jogos menas padeda surasti žmogaus sielos Šambalą, atskleisti realybėje paslėptus talentus ir paskirtį.

Nuo 2010 m. Karalienė Joga buvo oficialiai įregistruota ir realiai pradėjo savo veiklą.